Połącz się z nami

Wojciechowska o związku z Kossakowskim! Intymne wyznanie podróżniczki!

Z życia gwiazd

Wojciechowska o związku z Kossakowskim! Intymne wyznanie podróżniczki!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tworzą jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Teraz podróżniczka w końcu opowiedziała nieco więcej na temat relacji, jaka ich łączy, a takich słów chyba nigdy nie słyszeliśmy z jej ust! Zobaczcie, co myśli Wojciechowska o związku z Kossakowskim!

Martyna Wojciechowska w niejednym wywiadzie podkreślała, że jest kobietą, która nie szuka na siłę mężczyzny. Wciąż żyje na walizkach, nagrywając kolejne sezony programu Kobieta na krańcu świata. Na pewno nie jest kobietą, którą łatwo zdobyć, a tym bardziej przekonać do tego, aby osiadła w jednym miejscu i całkowicie poświęciła się rodzinie. Niemniej jednak w końcu trafił swój na swego.

Kiedy w mediach pojawiła się informacja, że Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska mają się ku sobie, nie było dnia, aby nie pojawił się artykuł na ich temat. Podróżnicy bardzo strzegą swojej prywatności. Nie udostępniają mnóstwa wspólnych zdjęć na swoich profilach. Jeżeli już jakieś się pojawi, to zawsze jest szeroko komentowane w mediach. Również bardzo rzadko wypowiadają się na temat relacji, jaka ich łączy.

Teraz jednak Martyna postanowiła nieco więcej zdradzić, jakie relacje panują pomiędzy nią i podróżnikiem. Chyba nigdy nie zdobyła się na tak intymne wyznanie! Zobaczcie!

Wojciechowska o związku z Kossakowskim!

Martyna dla magazynu Party zdobyła się na wyznanie, które na pewno spodoba się fanom tej dwójki. Jak się okazuje, dzięki Przemkowi zobaczyła, że związek może przede wszystkim opierać się na wsparciu i możliwości realizacji swoich celów:

„To jest mężczyzna, który nie jest zaborczy i nie zajmuje się swoim własnym ego. Wspiera mnie i rozumie, nawet kiedy znikam z naszego życia, żeby zrealizować kolejne szalone cele. Nie sądziłam, że wilczyca alfa samotnie przemierzająca świat ze swoim szczenięciem kiedyś trafi na takiego partnera”

Martyna na pewno nie należy do kobiet, które dadzą się zamknąć w złotej klatce. Jak zaznaczyła, nigdy nie czuła się tak wolna, jak teraz i wszystko wskazuje na to, że to właśnie na siebie czekali całe swoje dotychczasowe życie.

„W doświadczeniach, które miałam do tej pory, związek był czymś, co wiązało się dla mnie z ogromnym kompromisem. A ja teraz czuje się bardziej wolna niż kiedykolwiek i to daje mi skrzydła”

Trzymamy kciuki za związek Martyny i Przemka!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry