Połącz się z nami

Wójcik w bikini na łonie natury zachwyca sylwetką! Poruszyła ważny temat!

Moda i uroda

Wójcik w bikini na łonie natury zachwyca sylwetką! Poruszyła ważny temat!

Madzia Wójcik wciąż jest na językach wielu ludzi. To za sprawą między innymi swojego aktywnie prowadzonego profilu w mediach społecznościowych! Zobaczcie, jej najnowsze zdjęcie i wpis! Wójcik w bikini na łonie natury zachwyca sylwetką!

Reaktywowany „Big Brother” po latach stał się prawdziwym hitem. Widzowie chętnie oglądali codzienne perypetie uczestników, trzymając przysłowiowe kciuki za swoich faworytów, by Ci dotarli jak najdalej. Choć program zakończył się już dawno temu, niektórzy uczestnicy cały czas są na językach ludzi.

Wszystko to za sprawą między innymi aktywnego prowadzenia swoich profili w mediach społecznościowych. Często informujemy Was między innymi o Kamilu Lemieszewskim, który udostępnia swoim fanom bardzo odważne i kontrowersyjne zdjęcia – o tym TUTAJ. Prym wiedzie również między innymi Madzia Wójcik, której profil obserwuje ogromna ilość internautów, bo aż 271 tysięcy fanów!

Ostatnio informowaliśmy Was o zwyciężczyni pierwszej edycji reaktywowanego „Big Brothera”, kiedy udzieliła szczerego wywiadu, w którym przyznała, co uważa o operacjach plastycznych i ingerowaniu w swoje ciało. Dodatkowo Madzia przyznała, co najbardziej napędza jej w życiu strach:

„Ja myślę, że wszystko jest dla ludzi, więc medycyna estetyczna jak najbardziej na plus, tylko trzeba we wszystkim zachować umiar. Jeśli ktoś nie czuje się dobrze z jakąś częścią ciała, to może ją jak najbardziej poprawić, żeby czuć się lepiej, samemu dla siebie, nie dla kogoś (…).” -Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Wójcik w bikini na łonie natury zachwyca sylwetką!

Madzia na swoim profilu udostępnia przeróżne zdjęcia. Na ostatniej fotografii pozuje w samym stroju kąpielowym na łonie natury. Dodatkowo w opisie do zdjęcia poruszyła ważny temat dotyczący obostrzeń w związku z panującym koronawirusem.

View this post on Instagram

Kochani powolutku step by step wyłaniamy się z naszych kryjówek, dlatego wrzucam throwback fotkę na łonie natury 🌵🌿🌴🌱 Od dziś czyli 20 kwietnia Rząd łagodzi obostrzenia więc co można: 1. Przemieszczać się w celach rekreacyjnych np. biegać, jeździć na rowerze jeśli od tego zależy nasza kondycja psychiczna. 2. Korzystać z publicznych terenów zielonych tj. parków, promenad, plaż ale tylko w towarzystwie najbliższej rodziny i nie wolno korzystać z placów zabaw w parku czy lesie. 3. W sklepach do 100 mkw powierzchni może przebywać 4 osoby na jedną kasę a w większych 1 osoba na 15 mkw powierzchni czyli w sklepie o powierzchni 150 mkw 10 osób. 4. Młodzież powyżej 13 roku życia może być na ulicy bez opieki dorosłego. 5. W budynkach kultu religijnego może przebywać 1 osoba na 15 mkw powierzchni budynku a na cmentarzu do 50 osób. 6. Zdjęcie maseczki jest możliwe tylko w celu potwierdzenia tożsamości np. przez policję oraz w banku. 7. W miejscu pracy nie obowiązuje odgórny nakaz noszenia maseczek to zależy od decyzji pracodawcy ale w zakładach pracy tzw. publicznych np. bankach, urzędach, handlu, transporcie maseczki cały czas obowiązują. • Jesteście zadowoleni z nowych zasad ? Słoneczko i witamina D na pewno poprawi nam humory w najbliższych dniach. 🌼🌞☀️ • • • #palmtrees #nature #bikini #bikinibody #fashion #lifestyle #hope #beachlife #sunnyday #happy

A post shared by MAGDA WOJCIK (@madzia.official) on

Fani zachwycili się zdjęciem Madzi w samym stroju. W komentarzach nie szczędzą komplementów:

„Ulalala Polska dziewczyna , słońce i witamina ja już zażyłem 🤠”

„O jezu Madziu jesteś śliczna! 😍😍😍”

„Ale jestes piekna omg🥺❤️”

„Egzotycznie 🔥🔥 piękna jak zawsze 💕💋”

A Wy, co uważacie o najnowszym zdjęciu Madzi Wójcik?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry