Kuba Wojewódzki PRZEPROSIŁ publicznie Małgosię Rozenek! Doszło do pojednania!

14 marca 2022
Przez: : M.S.

O konflikcie Kuby Wojewódzkiego i Małgosi Rozenek wiadomo już od dłuższego czasu. Pomiędzy celebrytami doszło kilkukrotnie do nieporozumień, a niedawno dziennikarz ostro wypowiedział się perfekcyjnej pani domu podczas spotkania z Krzysztofem Stanowskim w Hejt Parku. Wiele wskazuje na to, że doszło do pojednania Wojewódzkiego i Rozenek.

Rozenek i Wojewódzki

Konflikt Małgorzaty Rozenek i Kuby Wojewódzkiego zaczął się kilka lat temu od tego, gdy ówczesna partnerka dziennikarza i perfekcyjna pani domu wzięły udział w programie Azja Express. Pomiędzy paniami dochodziło do wielu nieporozumień, w rezultacie czego Wojewódzki stanął w obronie swojej ukochanej używając ostrych słów w kierunku Małgosi oraz także Radka Majdana. Sugerował, że Rozenek miała romans z Piotrem Kraśko oraz, że weszła do show biznesu jak to agencji towarzyskiej. Za publiczne oczernianie Wojewódzki musiał zapłacić 30 tysięcy złotych, które zostały wpłacone na Fundację Nie jesteś sam.

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Temat konfliktu Rozenek i Wojewódzkiego powrócił, gdy król TVN-u wystąpił u Krzysztofa Stanowskiego w Hejt Parku. Dziennikarz odniósł się tam do smsów Małgosi, w których rzekomo składała propozycje Kubie. Ponadto podczas wizyty w Dzień dobry TVN odniósł się do stylu perfekcyjnej pani domu i zarzucił jej, że dla popularności jest w stanie wszystko sprzedać.

Pojednanie Wojewódzkiego i Rozenek

Biorąc pod uwagę konflikt Wojewódzkiego i Rozenek, który trwa od wielu lat, ciężko jest uwierzyć w to, że mogło dojść do pojednania celebrytów. Wiele jednak wskazuje na to, że topór wojenny pomiędzy perfekcyjną panią domu, a królem TVN-u dobiegł końca, bowiem Małgosia wystąpiła w pierwszym podcaście Wojewódzkiego i Kędzierskiego w onet.pl.

Oprócz tematów związanych z wojną czy miłością, Małgosia Rozenek odniosła się do sytuacji, w której była obrażana przez dziennikarza. Wytłumaczyła, że przyszła do jego programu, gdyż zrozumiała, że ówczesne zachowanie Wojewódzkiego była wynikiem jego miłości do ówczesnej partnerki.

Król TVN-u przyznał, że rzeczywiście tak było i przeprosił Małgosię za wszystkie złe słowa, które wypowiedział w jej kierunku!

“Za wszystkie złe słowa, patrząc Ci prosto w oczy chętnie Cię przeproszę”

POSŁUCHAJCIE PODCASTU !!!

Źródło: onet.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej