Połącz się z nami

Wojewódzki ostro o rozstaniu Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Ma rację?

wojewódzki o rozstaniu wojciechowskiej

News

Wojewódzki ostro o rozstaniu Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Ma rację?

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego ciętego języka. Tym razem dziennikarz na łamach tygodnika Polityka zakpił z rozpadu małżeństwa Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego.

Związek Wojciechowskiej i Kossakowskiego

Kilka dni temu wszystkie media w kraju rozpisywały się na temat związku Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Jeden z portali jako pierwszy poinformował, że para nie jest ze sobą od kilku miesięcy. Przez jakiś czas zarówno Martyna, jak i Przemysław nie potwierdzali doniesień mediów. W końcu podróżniczka postanowiła przerwać milczenie i opublikowała na swoim profilu krótkie oświadczenie, informując, że jej związek z mężem rozpadł się trzy miesiące po ich ślubie.

„Po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie”.

Wiele osób czekało też na komentarz Przemysława. W końcu także i Kossakowski przerwał milczenie, prosząc internautów o nieocenianie ich decyzji.

„Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości niemającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem. Ważne i bolesne decyzje nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy. Żyjmy zatem najlepiej, jak potrafimy i pozwólmy robić to innym”

Zobacz także: Martyna Wojciechowska skomentowała ostatni post Kossakowskiego

Wojewódzki zakpił z rozpadu małżeństwa Wojciechowskiej i Kossakowskiego

Od czasu, kiedy Martyna i Przemysław przyznali, że są w związku, wiele osób głośno twierdziło, że to jedna z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Zapewne mało kto się spodziewał, że niedługo po ślubie ich związek się rozpadnie. Sporo fanów wspiera zarówno Martynę, jak i Przemysława, życząc im siły i wytrwałości w tym trudnym dla nich czasie.

Na temat rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego postanowił wypowiedzieć się publicznie między innymi Kuba Wojewódzki, który na łamach tygodnika Polityka nie co zakpił z całej sytuacji. Dziennikarz w dobrze znanym jego fanom stylu wyśmiał instytucję małżeństwa, porównując ją do trzygwiazdkowego hotelu.

„Gruchnęła wiadomość, jakoby małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przeszło już do historii. Podobno podróżnik wyprowadził się zaraz po ślubie. Wszystko zgodnie z moją teorią: małżeństwo to trzygwiazdkowy hotel. A dużo lepiej się śpi pod tysiącem gwiazd”

Co sądzicie o teorii Wojewódzkiego?

źródło: Polityka/Instagram Martyna Wojciechowska/Przemysław Kossakowski

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry