Połącz się z nami

Wojewódzki pokazał zdjęcie z nową dziewczyną! Kim jest ta piękność ?!

News

Wojewódzki pokazał zdjęcie z nową dziewczyną! Kim jest ta piękność ?!

 Kuba Wojewódzki to dziennikarz i showman, który znany jest z tego, że na swoje partnerki wybiera o wiele od siebie młodsze kobiety. Jeszcze do niedawna związany był z modelką Renatą Kaczoruk, z którą oficjalnie pokazywał się na wielu imprezach, a ich związek przetrwał 5 lat. Dziennikarz lata temu, był również partnerem aktorki Anny Muchy, w której był szaleńczo zakochany.

Wojewódzki po rozstaniu z Renatą znów jest singlem i przez dłuższy czas nie był widziany w towarzystwie żadnej kobiety. Być może było to spowodowane jego zbyt dużymi wymaganiami. Więc, kiedy tylko dziennikarz widziany jest w towarzystwie młodej kobiety, media zaczynają spekulować nad jego nowym związkiem. Tym razem to sam Wojewódzki zasiał ziarno ciekawości po tym, jak wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z piękną modelką.

U boku dziennikarza możemy zobaczyć 25-letnią Samuelę Górską, która brała udział w castingach do 4. edycji programu Top Model.
Na zdjęciu, które dziennikarz wrzucił do sieci, zarówno on, jak i młodziutka modelka, prezentują się niezwykle elegancko. Media już zaczęły się zastanawiać nad tym, czy przypadkiem ta dwójka nie wybrała się na randkę z okazji Dnia Kobiet. Na oficjalne potwierdzenie tej informacji z pewnością będziemy musieli jeszcze poczekać, gdyż sam Kuba pilnie strzeże swojego życia prywatnego.
Samuela w 2014 roku spotykała się również z Antonim Królikowskim.

Myślicie, że modelka, która próbowała swoich sił w „Top Model”, zdobyła serce Kuby? A może, to jedna z jego wielu pięknych koleżanek?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry