Połącz się z nami

Wojewódzki znowu zajęty? Do sieci wrzucił zdjęcie z tajemniczą szatynką!

Z życia gwiazd

Wojewódzki znowu zajęty? Do sieci wrzucił zdjęcie z tajemniczą szatynką!

Kuba Wojewódzki i jego związki z dużo od siebie młodszymi partnerkami to prawdziwy rollercoaster. Tym razem Król TVN-u, wrzucił na swój profil w mediach społecznościowych, zdjęcie z tajemniczą kobietą i od razu w internecie pojawiły się spekulacje, że Wojewódzki nie jest już singlem. Zobacz zdjęcie, które wrzucił showman!

Zanany amant polskiego show-biznesu, od czasu zakończenia swojego związku z Renatą Kaczoruk, nie pojawiał się z żadną kobietą przez długi czas. Jak wiadomo, gwiazdor TVN-u uwielbia młodsze od siebie kobiety, drogie samochody i wcale się z tym nie ukrywa. Za każdym razem chętnie publikuje zdjęcia coraz to droższych aut. Od jego rozstania z Kaczoruk minął już ponad rok i właśnie teraz dziennikarz opublikował romantyczne zdjęcie z tajemniczą kobietą. Czy oznacza to, że serce polskiego amanta jest w końcu zajęte?

Ponad rok temu nastąpiło głośne rozstanie Kuby z Renatą. Para był ze sobą dobre parę lat i wszystko wskazywało na to, że dziennikarz w końcu się ustatkuje i przestanie skakać z kwiatka na kwiatek. Jednak jak już wiemy, ich związek nie przetrwał próby czasu, a Wojewódzki od ponad roku jest nadal singlem. W mediach od wielu miesięcy, co chwilę pojawiały się plotki na temat nowej partnerki Wojewódzkiego. Jednak na jego horyzoncie nie pojawiła się żadna nowa kobieta. Wszystko wskazuje na to, że tym razem jest inaczej.

Kuba Wojewódzki wybrał się na mecz drużyny AC Milan do Włoch i chętnie wrzucał fotki do sieci. Właśnie na jednej z nich możemy zobaczyć, że na wycieczkę Kuba nie pojechał sam! Na zdjęciu opublikowanym przez Króla TVN-u widzimy go z tajemniczą szatynką, która pozuje do zdjęcia odwrócona plecami. Zapewne zdjęcie zostało wykonane w ten sposób specjalnie, żeby nie zdradzić twarzy jego kompanki podróży.

Fani Wojewódzkiego od razu zaczęli spekulować, że dziennikarz znalazł już nową miłość i wszyscy czekają na potwierdzenie tych domysłów.

Relacje Wojewódzkiego z kobietami to obszerny temat, a sam uchylił rąbka tajemnicy w swojej autobiografii.

Jeśli prześledzić życie miłosne Wojewódzkiego to tak naprawdę był tylko w dwóch związkach, które wydawały się bardzo poważne. Anna Mucha była jego pierwszą poważną partnerką, z którą rozstał się w 2006 roku. Natomiast jego drogi z modelką, Renatą Kaczoruk rozeszły się pond rok temu. W międzyczasie Kuba miał wiele przelotnych romansów, o których nie zapomniał wspomnieć w swojej książce.

Jak możemy przeczytać, dziennikarz był w bliższej relacji z Agnieszką Kaczorowską, Martą Żmudą-Trzebiatowską czy, co może wielu zaskoczyć, z Mają Sablewską. Teraz wszystko wskazuje na to, że zdjęcie z Włoch, które pokazał Wojewódzki na swoim Instagramie, ujawnia nową znajomość Kuby!

Jak myślicie, czy zdjęcie jest dowodem na to, że serce Króla TVN-u jest znowu zajęte?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry