Wpadka w DDTVN komentowana na całym świecie! Stacja przeprasza!

29 stycznia 2020
Przez: : M.J

We wtorkowym wydaniu programu Dzień Dobry TVN miała miejsce wpadka, która teraz szeroko jest komentowana w mediach na całym świecie! Wszystko za sprawą rankingu na najprzystojniejszego mężczyznę świata! Poznajcie więcej szczegółów poniżej! Wpadka w DDTVN komentowana na całym świecie!

Wydanie programu śniadaniowego, którego gospodarzami byli Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik jest komentowane w social-mediach na całym świecie. Tym razem to nie Filip Chajzer jest na językach wszystkich. Jak się okazuje, prowadzący muszą zmierzyć się z falą wpisów, która dosłownie zalała social-media.

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik we wtorkowym wydaniu DDTVN poruszyli temat najpiękniejszego mężczyzny świata roku 2019, którym został wybrany Jungkook– koreański wokalista zespołu BTS, który ma miliony fanów na całym świecie.

https://www.instagram.com/p/B7L_N8LjeWK/

Gospodarze programu nie kryli swojego zaskoczenia tym wyborem:

“Jeżeli spodziewają się państwo na czele stawki na przykład Brada Pitta czy George’a Clooneya, to może państwa czekać spora niespodzianka”– zaczęła Anna Kalczyńska

“Ranking jest globalny i dotyczy mężczyzn na całym świecie, chociaż te niespodzianki mogą być, bo najprzystojniejszym mężczyzną jest…”– wtórował jej Sołtysik.

“No więc właśnie-nic nam to nazwisko nie mówi. Twarz, powiedziałabym, niespecjalnie bardzo męska, prawda? Zgodzisz się ze mną?”– skwitowała Kalczyńska

“Zdecydowanie, bardziej dziecięca. Taki mały książę troszkę”– dodał Sołtysik.

Wpadka w DDTVN komentowana na całym świecie!

Jednak to nie wszystko. Następnie została przeprowadzona sonda na ulicach naszej stolicy. Jeden z dziennikarzy przemierzał Warszawę ze zdjęciem koreańskiego wokalisty, pytając przechodniów o zdanie na temat rankingu, który wygrał Jungkook i czy zgadzają się z nim. Niestety, ale zdjęcie Jungkooka zostało pomylone z innym wokalistą grupy BTS, a na fotografii widniał Haseok.

Ta wpadka w programie rozniosła się na cały świat. A jednym z najpopularniejszych obecnie w sieci hasztagów jest #dziendobrytvnisoverparty!

Fani grupy BTS, których jest miliony na całym świecie domagają się, w swoich wpisach w mediach społecznościowych, przeprosin od stacji TVN! Wpadkę postanowiła również skomentować Karolin Korwin- Piotrowska, która znana jest z tego, że nie owija w przysłowiową bawełnę.

Stacja TVN z uwagi na to, jak szybko wiadomość o wpadce w programie Dzień Dobry TVN zaczęła rozprzestrzeniać się w sieci, postanowiła wystosować oświadczenie z przeprosinami…

Też jesteście zaskoczeni tak poważną wpadką programu, który oglądają tysiące Polaków?

https://twitter.com/lilmeawmeaw/status/1222150200044785665

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej