Połącz się z nami

Wpadka w DDTVN komentowana na całym świecie! Stacja przeprasza!

Rozrywka

Wpadka w DDTVN komentowana na całym świecie! Stacja przeprasza!

We wtorkowym wydaniu programu Dzień Dobry TVN miała miejsce wpadka, która teraz szeroko jest komentowana w mediach na całym świecie! Wszystko za sprawą rankingu na najprzystojniejszego mężczyznę świata! Poznajcie więcej szczegółów poniżej! Wpadka w DDTVN komentowana na całym świecie!

Wydanie programu śniadaniowego, którego gospodarzami byli Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik jest komentowane w social-mediach na całym świecie. Tym razem to nie Filip Chajzer jest na językach wszystkich. Jak się okazuje, prowadzący muszą zmierzyć się z falą wpisów, która dosłownie zalała social-media.

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik we wtorkowym wydaniu DDTVN poruszyli temat najpiękniejszego mężczyzny świata roku 2019, którym został wybrany Jungkook– koreański wokalista zespołu BTS, który ma miliony fanów na całym świecie.

View this post on Instagram

For ARMY💜 #CONNECT_BTS

A post shared by JUNGKOOK (전정국) (@jungkook_bighitentertainment) on

Gospodarze programu nie kryli swojego zaskoczenia tym wyborem:

„Jeżeli spodziewają się państwo na czele stawki na przykład Brada Pitta czy George’a Clooneya, to może państwa czekać spora niespodzianka”– zaczęła Anna Kalczyńska

„Ranking jest globalny i dotyczy mężczyzn na całym świecie, chociaż te niespodzianki mogą być, bo najprzystojniejszym mężczyzną jest…”– wtórował jej Sołtysik.

„No więc właśnie-nic nam to nazwisko nie mówi. Twarz, powiedziałabym, niespecjalnie bardzo męska, prawda? Zgodzisz się ze mną?”– skwitowała Kalczyńska

„Zdecydowanie, bardziej dziecięca. Taki mały książę troszkę”– dodał Sołtysik.

Wpadka w DDTVN komentowana na całym świecie!

Jednak to nie wszystko. Następnie została przeprowadzona sonda na ulicach naszej stolicy. Jeden z dziennikarzy przemierzał Warszawę ze zdjęciem koreańskiego wokalisty, pytając przechodniów o zdanie na temat rankingu, który wygrał Jungkook i czy zgadzają się z nim. Niestety, ale zdjęcie Jungkooka zostało pomylone z innym wokalistą grupy BTS, a na fotografii widniał Haseok.

Ta wpadka w programie rozniosła się na cały świat. A jednym z najpopularniejszych obecnie w sieci hasztagów jest #dziendobrytvnisoverparty!

Fani grupy BTS, których jest miliony na całym świecie domagają się, w swoich wpisach w mediach społecznościowych, przeprosin od stacji TVN! Wpadkę postanowiła również skomentować Karolin Korwin- Piotrowska, która znana jest z tego, że nie owija w przysłowiową bawełnę.

View this post on Instagram

Fani KPopu właśnie robią z TVN to, czego nie udalo się PiS w ostatnich latach. Rozjeżdżają równo i niestety zasłużenie. Sieć płonie. 1. W ddtvn pokazano wyniki plebiscytu na Najpiękniejsze gwiazdy w 2019 roku. 2. Wygrywa lider grupy BTS. To jest KPop. Można sprawdzić w Google. Najlepiej sprzedająca się muzyka świata. Absolutny fenomen, artystyczny, kulturowy, socjologiczny, o którym kręci się dokumenty. Tego słuchają miliony. Także w Polsce. Można wszystko sprawdzić, trzeba chcieć. Jest w Google. 3. W studiu jest „zabawnie”, bo prowadzący zauważają radośnie, że pan wyglada nie jak pan, tylko Mały książę, bardzo śmiesznie się nazywa (no bardzo śmiesznie, szacuneczek), włosy ma farbowane (meeeehhh, ale śmieszne, polowa facetów w TVN, w szolbizie włosy doczepia i farbuje, ale to szczegół), ma kolczyki ( fuj), no i ta twarz. Niemęska. Tak, mamy 21 wiek, dowcipaski z czyjegoś wyglądu, etniczności, rasy są passe…really? 4. Żeby było „fajniej” jakiś gościu idzie w miasto ze zdjęciem koreanskiego mężczyzny, żeby „lud” osądził, czy jest męski. Tylko, ze na zdjęciu jest ktoś inny. Zupełnie inny członek grupy BTS. Research, głupcze! 5. Jesteśmy w mediach, w telewizji, która głosi tolerancję, na prawo i lewo teraz puszcza przemówienia z Auschwitz o wykluczaniu,o rasizmie, o potrzebie tolerancji,o tym, ze się innych, inności wszelkiej palcem nie wytyka. Tu się mówi, podobno z troską o tym, ze wzrasta ilość depresji, samobójstw wśród ludzi, wytykanych palcami, odrzucanych, ze względu właśnie na wygląd czy rasę. To jest kraj, w którym na ulicy nadal słyszy się „asfalt”, „ciapaty”, „mongoł”. Ale to tu o poranku była beka z psychicznie chorych, wiec beka z innego typu urody tez spoko przejdzie. I ktoś się jeszcze dziwi, ze ludzie przeskakują na Pytanie na śniadanie albo Netflix?i I na koniec: zwizualizujmy sobie, ze w koreańskiej śniadaniówce byłaby taka mega rasistowska beka z męskości i wyglądu prezenterów ddtvn….just saying;) Hitem sieci, w skali już globalnej, jest hashtag #dziendobrytvnisoverparty #ksenofobia #rasizm #bodyshaming #bts #kpop

A post shared by karolina korwin piotrowska (@karolinakp) on

Stacja TVN z uwagi na to, jak szybko wiadomość o wpadce w programie Dzień Dobry TVN zaczęła rozprzestrzeniać się w sieci, postanowiła wystosować oświadczenie z przeprosinami…

Też jesteście zaskoczeni tak poważną wpadką programu, który oglądają tysiące Polaków?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry