Połącz się z nami

Wpadki w finale „Top Model 9”! Internauci oburzeni!

Rozrywka

Wpadki w finale „Top Model 9”! Internauci oburzeni!

25 listopada poznaliśmy dziewiątego zwycięzcę topowego programu modowego w Polsce. Niestety, podczas ceremonii nie obyło się bez wtop. Wpadki w finale „Top Model” oburzyły internautów, którzy zarzucają produkcji nudę, złe liczenie głosów oraz brak profesjonalizmu!

Za nami dziewiąty już finał popularnego programu modowego w Polsce „Top Model. Jeden dzień przed zakończeniem programu, jeden z finalistów został usunięty z walki o wygraną. Do mediów trafiły szokujące doniesienia o popełnieniu w przez Dominica D’Angelica przeszłości przestępstwa na tle seksualnym. Finał odbył się zatem w świetle skandalu, jednak podczas ceremonii słowem nie wspomniano o byłym uczestniku, co oburzyło wielu widzów. Ponadto, przez sytuację związaną z pandemią, uroczysta ceremonia odbyła się bez udziału publiczności. Niestety, widzowie wyrażają swoje ogromne rozczarowanie finałem „Top Model 9”. Co więcej wielu zarzuca produkcji wpadki!

Wpadki w finale „Top Model 9”! Internauci oburzeni!

25 listopada poznaliśmy kolejnego zwycięzcę programu „Top Model”. Tym razem wygrana przypadła ponownie mężczyźnie i topowym modelem został Mikołaj Śmieszek. Z decyzją o jego zwycięstwie większość się zgadza, jednak widzowie narzekają na bardzo nudny finał oraz złą organizację.

„najgorzej zorganizowany finał dotychczas, beznadziejna muzyka, jedynie Ania Karwan dała radę 🙌 czuć jakby finał był na siłę 😝 średnio emocjonujący”

„Straszna realizacja materiału, nie pokazujecie uczestników tylko artystów, jestem niemiło zaskoczona”

„Wpadka za wpadką w tym finale, strona techniczna, praca kamery, liczenie głosów…wszystko robi wrażenie mało profesjonalnego”

Część wspomniała również o tym, że pdoczas finału nikt nie wspomniał byłego uczestnika Dominica, który miał zmeirzyc się z pozostałymi finalistami:

„Ten finał to jakaś porażka. Zero organizacji, błędy w reżyserii, nuda, ani słowa o Dominiku jakby nigdy nie istniał, krótkie wypowiedzi kogo kolwiek jakby im czasu brakowało na wszystko… Patrycja wyglądała cały czas na niezadowoloną i jakby miała się popłakać lada chwila, Mikołaj wyglądał na przerażonego…i całość była jakaś płytka, bez emocji 🤷”

Ponadto, internauci zarzucają produkcji błędne liczenie punktów:

„Nawet punktów liczyć nie umiecie 😂”

„Te punkty to chyba tegoroczny maturzysta liczy”

„Nauczcie się liczyć głosy xd”

„Błąd w liczeniu”

A wam, jak się podobał finał „Top Model”? Macie podobne odczucia?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry