Lewandowscy zabrali głos po gali “Złotej Piłki 2021”. Byli zaskoczeni werdyktem?

30 listopada 2021
Przez: : J.J

Emocje po wczorajszej gali Złotej Piłki jeszcze nie opadły. Wiele Polaków nie może pogodzić się z werdyktem i tym, że Robert nie zdobył upragnionej nagrody. Co na ten temat myśli sam piłkarz oraz towarzyszące mu najbliższe kobiety – żona i siostra? Zobaczcie, co przyznali Lewandowscy w mediach społecznościowych.

Gala Złotej Piłki 2021

29 listopada w Paryżu odbyła się gala Złotej Piłki. Na liście nominowanych piłkarzy znalazło się trzydzieścioro sportowców. Złota Piłka mogła trafić do jednego zawodnika, który według oceniających najlepiej zaprezentował się w mijającym roku kalendarzowym.

Robert Lewandowski uznawany był za jednego z największych faworytów tegorocznej gali. Dziennikarze z całego świata typowali również grono piłkarzy, w którym znaleźli się Jorginho, N’Golo Kante i Karim Benzema oraz 6-krotny laureat plebiscytu Leo Messi.

Złotą Piłkę otrzymał Lionel Messi, na miejscu drugim uplasował się Robert Lewandowski a na trzecim Jorginho.

Robert otrzymał również nagrodę napastnika roku 2021.

Zobacz także: Wyniki plebiscytu Złotej Piłki 2021

Lewandowscy zabrali głos

Choć gala za nami w mediach społecznościowych czytamy tysiące wpisów internautów oraz gwiazd show-biznesu na temat wczorajszego wydarzenia i wyników. Głos postanowił zabrać również Lewandowski. Robert opublikował wpis w swoich mediach społecznościowych, w których zdecydował się na gratulacje swojemu rywalowi, podziękował również za głosy i wsparcie:

„Na początek chciałbym pogratulować Lionelowi Messiemu Zdobywcy Złotej Piłki.

Dziękuję każdemu dziennikarzowi, który na mnie głosował i wierzył, że moje osiągnięcia były ważne w 2021 roku.

Wygrałem Nagrodę Napastnika Roku i żaden zawodnik nie może wygrać indywidualnej nagrody bez najsilniejszego zespołu i lojalnych fanów za nim. I dla mnie nie jest inaczej. Chcę podziękować mojemu klubowi Bayern Monachium za platformę, którą dali mi do odniesienia sukcesu i spełnienia marzeń. Dziękuję moim kolegom z reprezentacji Polski i Bayernu Monachium. Chcę również podziękować moim fanom za wspieranie mnie każdego dnia, to wiele dla mnie znaczy.

I najważniejsze, wielkie podziękowania dla mojej rodziny 🙏
dziękuję Mamo, dziękuję Anno – jesteś miłością mojego życia i moją najlepszą przyjaciółką, dziękuję mojej siostrze Milenie oraz moim przyjaciołom i kadrze zarządzającej za ciągłe wsparcie, fundament moich osiągnięć.
Dziękuję.”

Głos zabrały również żona Roberta – Ania i jego siostra Milena.

„Dla mnie jesteś najlepszy ❤” – napisała krótko siostra Roberta

Ania natomiast jak zwykle tego wieczoru była wielkim wsparciem dla swojego męża:

„Kochanie dla mnie jesteś najlepszy! Jestem z Ciebie zawsze dumna!
Kocham Cię❣️”

Zobacz także: Stylizacje Lewandowskich na gali Złotej Piłki 2021. Wybrali prestiżową markę Dolce & Gabbana

Wy również żałujecie, że Robert nie zdobył Złotej Piłki?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej