Wraca “Rodzinka.pl”! Kiedy nowe odcinki?

19 kwietnia 2024
Przez: : M.J

Wierni fani serialu o rodzince Boskich mogą odetchnąć z ulgą! Jak się okazuje, uwielbiana produkcja Telewizji Polskiej – “Rodzinka.pl” doczekała się wielkiego powrotu. Kiedy nowe odcinki i kto wcieli się w role głównych bohaterów? Poznajcie szczegóły!

Rodzinka.pl

Serial komediowy “Rodzinka.pl” zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2011 roku i szybko zdobył uznanie widzów, przyciągając przed ekrany nawet kilkumilionową publiczność. Główną obsadę stanowili m.in. Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Jacek Braciak i Agata Kulesza, a w rolach dzieci występowali Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Emilia Dankwa i Julia Wieniawa.

Zobacz także: Tym jeździ gwiazdor “rodzinka.pl”! Mało kto by się domyślił

Decyzja o zakończeniu serialu w 2020 roku spotkała się z zaskoczeniem zarówno ze strony widzów, jak i samej obsady. Wierni fani serialu również nie ukrywali smutku z wycofania serialu z emisji. Producentka Dorota Kośmicka-Gacka wielokrotnie próbowała przekonać Telewizję Polską do wznowienia produkcji, jednak bezskutecznie. Teraz jednak, po kilku latach, niespodziewanie pojawiły się wieści o jego powrocie.

Kiedy nowe odcinki?

Jak podaje portal Świat Gwiazd prace nad nowymi odcinkami ruszyły, a gwiazdy serialu otrzymały propozycje powrotu do swoich dawnych ról. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, premiera nowych odcinków “Rodzinki.pl” nastąpi w 2025 roku. To doskonała wiadomość dla fanów, którzy z sentymentem wspominają przygody rodziny Boskich:

“Zdjęcia mają ruszyć w styczniu. Obecnie trwają prace nad scenariuszem. Kontaktowano się już z gwiazdami, które ten serial tworzyły i większość z nich wyraziła chęć powrotu na plan. Na pewno oferty otrzymali już Tomasz Karolak, Julia Wieniawa i Małgorzata Kożuchowska. Wszystko wskazuje na to, że po latach znów wcielą się w tak bardzo lubiane postaci.”

scena z: Małgorzata Kożuchowska, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Powrót kultowego serialu z pewnością będzie wydarzeniem, na które czeka wielu widzów. Możliwość ponownego spotkania z ulubionymi bohaterami oraz kontynuacja ich historii z pewnością wywoła entuzjazm wśród fanów i zgromadzi przed telewizorami masę widzów. Czekamy z niecierpliwością na nowe przygody rodziny Boskich i emocje, jakie przyniosą kolejne odcinki “Rodzinki.pl”.

Zobacz także: Pamiętacie Zosię z serialu “Rodzinka.pl”? Nastolatka zachwyca teraz swoją urodą!

Jesteście fanami serialu?

Źródło: Akpa, Instagram Rodzinka.pl, Świat Gwiazd

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej