Pamiętacie Zosię z serialu “Rodzinka.pl”? Nastolatka zachwyca teraz swoją urodą!

6 kwietnia 2021
Przez: : M.J

Zapewne każdy fan serialu Rodzinka.pl doskonale pamięta Zosię, która była przyjaciółką Kacpra Boskiego. Emilia Dankwa od czasu kiedy zniknęła z naszych ekranów przeszła sporą metamorfozę. Musimy przyznać, że wyrosła na piękną, młodą kobietę! Zobaczcie, jak teraz wygląda serialowa Zosia!

Rodzinka.pl

Serial w reżyserii Patricka Yoki po raz pierwszy na naszych ekranach pojawił się 2 marca 2011 roku. Wówczas zapewne mało kto się spodziewał, że będzie emitowany przez 9 lat! Przez wszystkie sezony mogliśmy oglądać rodzinę Boskich, w której skład wchodzili Natalia i Ludwik oraz ich trzej synowie-Kacper, Kuba i Tomek.


Perypetie rodziny Boskich szybko podbiły serca widzów, a kiedy niespodziewanie ogłoszono, że serial znika z anteny stacji Telewizji Polskiej nie tylko swojego rozczarowania nie kryli fani tej produkcji, ale również sami aktorzy, dla których była to niespodziewana informacja.

Zobacz także: Julia Wieniawa skomentowała niespodziewany koniec Rodzinki.pl! Jest zawiedziona!

Podczas wielu odcinków poznaliśmy również innych bohaterów. Jedną z postaci, która na pewno zapadła w pamięć widzów była rezolutna przyjaciółka Kacpra, Zosia. Emilka Dankwa po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawiła się w 2012 roku.

Metamorfoza Zosi z serialu Rodzinka.pl

Zosia od czasu kiedy zniknęła ze szklanego ekranu bardzo wydoroślała. Z małej dziewczynki w kręconych włosach zmieniła się w młodą kobietę, która nadal zachwyca swoją egzotyczną urodą. Emilia oprócz aktorstwa kocha jazdę konną i pozowanie do zdjęć. Nie da się ukryć, że jest bardzo fotogeniczna, a na najnowszych zdjęciach możemy zobaczyć, jak teraz wygląda.

Emilia wraz z Mateuszem Popławskim w serialu stworzyli duet nie do podrobienia. Obydwoje dorastali na naszych oczach, a teraz wchodzą w dorosłość i nadal podążają w stronę aktorstwa.

Musicie przyznać, że Zosia z Rodzinki.pl wyrosła na piękną nastolatkę. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będzie na jej temat głośno!

Lubiliście serial o rodzinie Boskich?

Emilia Dankwa wyrosła na piękną kobietę
Emilia Dankwa wyrosła na piękną, młodą kobietę.

Źródło: Instagram emiliadankwa_official

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej