Wściekła Kubicka ma dosyć! Komentuje informacje o rozstaniu z Baronem

Słowa kluczowe:
Baronrozstaniesandra kubicka
6 września 2022
Przez: : W.M.

Kilka dni temu fani Sandry Kubickiej zauważyli, iż modelka wybrała się na ślub swoich przyjaciół bez Barona. Co więcej, sugerując się tym, że para przestała się obserwować na Instagramie, zaczęli podejrzewać, że Kubicka i Baron już się rozstali. Sandra w końcu postanowiła zdementować te pogłoski.

Sandra Kubicka i Alek Baron od kilku miesięcy tworzą jeden z najbardziej gorących związków w polskim show-biznesie. Modelka i muzyk z Afromental chętnie chwalą się swoim uczuciem i podkreślają, że ich związek jest bardzo poważny, dlatego razem planują wspólną przyszłość.

Chociaż niejednokrotnie media donosiły o kryzysie w ich związku, informacje te nie miały wiele wspólnego z prawdą. Także w ostatnich dniach zaczęły pojawiać się doniesienia o tym, że zakochani mogli się rozstać. Kubicka w końcu wzięła sprawy w swoje ręce i ostro skomentowała najświeższe informacje.

Baron i Sandra Kubicka, fot. AKPA

Kubicka o rozstaniu z Baronem

Ostatnio fani zaczęli martwić się o związek Sandry i jej ukochanego, a wszystko przez to, że modelka wybrała się na Santorini na ślub swoich przyjaciół, jednak bez Barona. Co więcej, internauci przyuważyli, że para miała przestać obserwować się na Instagramie.

Zobacz także: Sandra Kubicka i Baron szykują się do ślubu? Podekscytowana modelka dodała relację z salonu sukien ślubnych!

To wszystko spowodowało, że fani zaczęli podejrzewać, że Kubicka i Baron już się rozstali. Na profilu modelki wciąż pojawiały się pytania o jej relację z Baronem. Wyraźnie zirytowana Sandra w końcu postanowiła odpowiedzieć na jeden z licznych komentarzy, podkreślając, że to iż nie spędzają za sobą ciągle czasu, wcale nie oznacza, że nie są już razem.

„Boże, ludzie, a czy ja wszędzie muszę być z Alkiem? Każde z nas ma obowiązki. Ja jestem świadkową na ślubie moich przyjaciół, a on nagrywa “The Voice”. Wrzuciłam ostatnio podcast, w którym rozmawiałam z panią psycholog o tym, jak żyję z mężczyzną, a nie na mężczyźnie i myślałam, że doleciało, ale ewidentnie nie do wszystkich. Czy my musimy być wszędzie razem non stop? – dopytywała w odpowiedzi na jeden z komentarzy.

Kubicka zaapelowała do swoich obserwatorów, aby zmielili nieco perspektywę i szerzej patrzyli na świat.

„Wiem, że w Polsce jest ciężkie do pojęcia dla wielu, gdzie matki wychowują swoje córki od małego i uczą, że mają siedzieć w domu i nie odzywać się i obierać staremu ziemniaki. Jest 2022. Otwórzcie głowy na inne perspektywy” – grzmiała Kubicka

Odetchnęliście z ulgą?

źródło; AKPA/Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej