Sandra Kubicka i Baron szykują się do ślubu? Podekscytowana modelka dodała relację z salonu sukien ślubnych!

3 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Sandra Kubicka i Baron nie ukrywają, że planują ze sobą przyszłość i darzą się wielkim uczuciem. Teraz modelka dodała na swoje InstaStory relację z salonu sukien ślubnych. Czy to oznacza, że para planuje niebawem zostać małżeństwem? Poznajcie szczegóły.

Związek Barona i Kubickiej

Baron ma na swoim koncie kilka medialnych związków, a Sandra Kubicka również była już dwukrotnie zaręczona. To jednak należy do przeszłości, a teraz modelka i muzyk tworzą jedną z najgłośniejszych par w świecie show-biznesu. Początkowo swój związek ukrywali przed mediami. Kiedy jednak wyszedł na światło dzienne, para nie ukrywa, że świetnie czuje się w swoim towarzystwie, a ich uczucie z dnia na dzień jest coraz mocniejsze.

Obserwatorzy ich profili na Instagramie niejednokrotnie byli świadkami zdjęć i nagrań, na których zakochani nie szczędzą sobie czułości. Obydwoje również przyznawali na forum, że ich związek jest bardzo poważny i planują razem przyszłość.

Choć niejednokrotnie mogliśmy słyszeć o kryzysie w ich związku, informacje te okazywały się plotkami. Niedawno informowaliśmy Was, kiedy Sandra w jednej z relacji na swoim InstaStory skomentowała plany na przyszłość związane z macierzyństwem.

ZOBACZ TAKŻE: Sandra Kubicka skomentowała swoją ciążę! Jej wyznanie zaskakuje!

ZOBACZ TAKŻE: Sandra Kubicka skomentowała swoje rozstanie z Baronem. Nie przebiera w słowach!

Sandra Kubicka i Baron staną na ślubnym kobiercu?

Najnowsza relacja Sandry mogła zaskoczyć niejedną z osób. Jak się okazuje, Sandra opublikowała nagranie prosto z salonu sukien ślubnych. Dodała również weselny utwór, czyli Marsz Mendelssohna. Widzimy Barona, który mierzy biały garnitur oraz Sandrę, która nie kryje podekscytowania z miejsca, w którym się znajduje.

Choć mogłoby się wydawać, że Sandra i Baron rozpoczęli przygotowania do swojego ślubu, prawda jest zupełnie inna. Modelka wyjaśniła, że wizyta w salonie sukien ślubnych odbyła się ze względu na przymiarki kreacji jej przyjaciółki.

Instagram Kubickiej
Sandra Kubicka w salonie sukien ślubnych
Sandra Kubicka Instagram
Kubicka i Baron wezmą ślub?

Myślicie, że Sandra i Alek zdecydują się niebawem na zalegalizowanie swojego związku?

Źródło: Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej