Połącz się z nami

Wstrząsające wyznanie Sandry Kubickiej! Modelka wyznała, że ma guza!

Zdrowie i dieta

Wstrząsające wyznanie Sandry Kubickiej! Modelka wyznała, że ma guza!

Sandra Kubicka podczas wywiadu dla Dzień Dobry TVN zdobyła się na szczere wyznanie odnośnie stanu swojego zdrowia. Jak możemy się od niej dowiedzieć, zeszły rok chciałaby jak najszybciej wymazać z pamięci. Z czym dokładnie zmaga się modelka i w jakim jest teraz stanie? Zobaczcie wstrząsające wyznanie Sandry Kubickiej! !

Sandra Kubicka swoje dotychczasowe życie i karierę budowała za oceanem. W naszym kraju dała się poznać szerszej publiczności dzięki swojemu udziałowi w programie Taniec z Gwiazdami, gdzie odpadła w półfinale. Można po tym zauważyć, że w bardzo krótkim czasie zdobyła bardzo dużą rzeszę fanów, którzy z chęcią wysyłali na nią SMS-y.

Teraz wszystko wskazuje na to, że jej życie nie jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Modelka już jakiś czas temu zdobyła się na wyznanie, że zmaga się z zespołem policystycznych jajników. Wtedy też na swoim Instagramie pokazała problemy skórne, z jakimi się zmagała, kiedy miała źle dobrane leki.

Źródło:
https://www.instagram.com/sandrakubicka/

Modelka podupadła na zdrowiu zarówno psychicznie, jak i fizycznie, co doprowadziło do zrywania z nią kontraktów.

Wstrząsające wyznanie Sandry Kubickiej!

Sandra o swoich problemach opowiedziała w porannym wydaniu programu DDTVN. Jak zaznaczyła, chciałaby, jak najszybciej zapomnieć rok 2019:

„Mam nadzieję, że ten nowy rok będzie zdrowszy niż poprzedni. 2019 był naprawdę ciężkim rokiem. Jeszcze na sam koniec dowiedziałam się, że mam guza. Nie mogłam się doczekać, aż ten rok się skończy”

View this post on Instagram

☀️🍫

A post shared by SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka) on

Choroba, problemy skórne, wzrost wagi o 17 kilogramów i utrata wielu kontraktów doprowadziły Kubicką do depresji. Jednak pomoc specjalistów, którzy pomagają jej w powrocie do pełni zdrowia, utwierdziły ją w tym, że to właśnie zdrowie jest najważniejszego, bo nie da się go kupić:

„Będziemy się starać to wszystko wyleczyć i mam nadzieję, że w tym roku już łzy są za mną. Zrozumiałam, że zdrowie jest najważniejsze, wszystko da się kupić, ale zdrowia nie kupimy. Bardzo długo mi to zajęło. Musiałam być bardzo skupiona. Musiałam zrozumieć, gdzie jest problem tego wszystkiego, a więc teraz będzie tylko lepiej”

Nie pozostaje nam nic innego, jak w Nowym Roku życzyć Sandrze dużo zdrowia!

Wiedzieliście, że Sandra ma tak poważne problemy zdrowotne?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry