Połącz się z nami

Wychudzona Magda Gessler niknie w oczach! Efekty jej diety są powalające!

Zdrowie i dieta

Wychudzona Magda Gessler niknie w oczach! Efekty jej diety są powalające!

Magda Gessler od jakiegoś czasu jest na diecie. Pierwszymi efektami pochwaliła się już jakiś czas temu publikując zdjęcie na swoim Instagramie. Teraz po raz kolejny pokazała fotografię, na której jest niemal nie do poznania, a tak szczupłej restauratorki już dawno nie widzieliśmy! Zobaczcie, jak wygląda! Wychudzona Magda Gessler niknie w oczach!

Magda Gessler od lat związana jest z kuchnią, co bez wątpienia wiąże się, z tym że chcąc nie chcąc musi próbować wielu rzeczy. Restauratorka nigdy również nie należała do najszczuplejszych osób, jednak miała momenty w swoim życiu, kiedy mogła pochwalić się naprawdę zgrabną sylwetką. Jakiś czas temu pisaliśmy również o tym, że za namową swojego syna Tadeusza przeszła na specjalną dietę, którą również i on stosuje. Magda została nutritarianką, a o tym, na czym polega ta dieta, przeczytacie TUTAJ!

Jak wtedy zdradziła, jej waga spadła o 13 kilogramów, co bez wątpienia jest dużym osiągnięciem. Teraz wszystko wskazuje na to, że na tym nie koniec. Po tym, jak zobaczyliśmy Magdę na zdjęciu w obcisłych spodniach, od razu w oczy rzuciła nam się jej odchudzona sylwetka. Zobaczcie TUTAJ. Jednak na zdjęciu, które teraz pojawiło się na jej Instagramie różnica jest jeszcze większa!

Wychudzona Magda Gessler niknie w oczach!

Dieta, na której jest restauratorka, działa cuda, bo Magda wyraźnie niknie w oczach! Nie dość, że zrzuciła wiele zbędnych kilogramów to od razu widać, że dzięki diecie ubyło jej kilka dobrych lat. Magda już dawno nie była w tak znakomitej formie. Zapewne jej dzieci, Lara i Tadeusz są dla niej wielkim wsparciem w walce o lepszą sylwetkę!

Pod najnowszym zdjęciem Magdy pojawiła się lawina komentarzy od jej fanów, których na swoim Instagramie ma 880 tysięcy.

„Chudnie Pani w oczach 🤩🔥”

„O mamo jak pięknie Pani wygląda ❤️”

„Jaka chudzinka”

Musimy przyznać, że Magda nie tylko niknie w oczach, ale również z każdym zrzuconym kilogramem coraz to bardziej młodnieje. Jednak czy aby na pewno zdjęcie, które pokazała zostało zrobione rano? Niektórzy internauci zauważyli, że owa fotografia może być sprzed 7 lat! Pomimo tego Magda Gessler i tak wygląda bardzo dobrze, a przypominamy, że w tym roku 10 lipca skończyła 66 lat!

Też zauważyliście wielką zmianę w wyglądzie restauratorki?

View this post on Instagram

Zamek… i królowa :)) ❤️

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

1 komentarz

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry