Wyciekła policyjna notatka z zatrzymania Antka Królikowskiego. Wersje zdarzeń się różnią!

22 lutego 2023
Przez: : M.S.

W sobotni wieczór media poinformowały o zatrzymaniu przez policję 34-letniego aktora Antka K. Niedługo później na profilu Królikowskiego pojawiło się oświadczenie, w którym wyjaśnił sytuację i zdradził kilka szczegółów z zatrzymania. Teraz wyciekła policyjna notatka z tej sytuacji, która nieco różni się od wersji Królikowskiego.

Zatrzymanie Antka Królikowskiego

W sobotni wieczór media poinformowały o zatrzymaniu przez policję znanego 34-letniego aktora. Sugerowano wówczas, że chodzi o Antka Królikowskiego. Według mediów został on zatrzymany tuż przed swoją imprezą urodzinową około godziny 16:40. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenie i wskazywało na to, że aktor może być pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających. Badanie alkomatem nie wskazało jednak żadnych promili, natomiast narkotest wykrył obecność THC w organizmie aktora.

ZOBACZ TAKŻE: Wulgarne słowa partnerki Królikowskiego

Niedługo po tym, jak informacja o zatrzymaniu 34-latka trafiła do mediów, na profilu Antka Królikowskiego pojawiło się oświadczenie, w którym sprostował niektóre informacje przekazane przez media. Zapewnił, że wówczas wybierał się do mieszkania swojej byłej partnerki, aby odwiedzić synka. Ponadto potwierdził doniesienia mediów, iż narkotest wykrył w jego organizmie THC. Jak jednak podkreślił, używał ich poprzedniego wieczoru, gdyż to właśnie medyczną marihuaną wspomaga swoje leczenie. Przypomnijmy, że Królikowski cierpi na stwardnienie rozsiane. Ponadto, aktor podał godzinę i miejsce zatrzymania przez policję. Przekazał, że do incydentu doszło w pobliżu ulicy Karolkowej około godziny 16.

Do zatrzymania doszło około 16 przy ul. Karolkowej 16, zaraz po tym, jak wyjechałem z mojego mieszkania do Asi, aby spotkać się z synkiem. Funkcjonariusze z uwagi na otrzymane zgłoszenie, że o tej godzinie i w tym miejscu pojawię się rzekomo pod wpływem nielegalnych substancji, czekali na mnie w okolicy miejsca zamieszkania”.

Wyciekła policyjna notatka z zatrzymania Królikowskiego

Teraz do mediów wyciekła notatka policyjna. Dziennika Fakt dotarł do zapisków policji z zatrzymania Królikowskiego. Wynika z niej, że mundurowi dostali polecenie od swojego szefa, aby udać się na ulicę Kolejową w Warszawie, gdzie pojazdem audi porusza się mężczyzna pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających.

Zatrzymany został sprawdzony na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu urządzeniem AlcoBlow nr B-23. Wynik był negatywny. Następnie aktor został poddany badaniu na zawartość środków odurzających urządzeniem Sotoxa Mobile Test System i wynik okazał się pozytywny: THC” – czytamy w Fakcie.

Zatrzymany aktor musiał oddać auto wskazanej osobie, a on wraz z policjantami udał się do szpitala, gdzie pobrana została mu krew do szczegółowych badań.

“Po powrocie na komisariat zgłosił się prawnik Królikowskiego, aktorowi wystawiono wezwanie do stawienia się na komisariacie w marcu, po czym zwolniono go do domu” – podaje Fakt.

Co więcej, media informowały o tym, że w pojeździe aktora znaleziono nielegalne substancje. Według policyjnych zapisków nic takiego nie miało miejsce. Przy |Królikowski nie znaleziono żadnych narkotyków.

Źródło: Fakt, Instagram Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej