Połącz się z nami

Występ Kubickiej i Adamonisa po znakiem zapytania! Tancerz doznał poważnej kontuzji! [Wideo]

News

Występ Kubickiej i Adamonisa po znakiem zapytania! Tancerz doznał poważnej kontuzji! [Wideo]

Dziesiąta edycja popularnego programu „Taniec z Gwiazdami” należy chyba do najbardziej kontuzjogennych w historii całego programu! Tym razem to występ Kubickiej i Adamonisa stoi po znakiem zapytania! Adam nagrał wideo, w którym jest wyraźnie zmartwiony tą sytuacją! Zobaczcie!

„Taniec z Gwiazdami” od lat cieszy się wielką popularnością. Niemal wszystkie gwiazdy z polskiego show-biznesu zatańczyły już na parkiecie, a wciąż kolejne edycje przepełnione są nazwiskami, które są na topie! W jubileuszowej edycji programu, możemy w tańcu podziwiać takie osoby jak, Barbara Kurdej-Szatan, Damian Korda czy Sandra Kubicka.

Jak już wspominaliśmy wcześniej ta edycja programu nie należy do najłatwiejszych, ponieważ kolejne osoby dostają kontuzji, która utrudnia im udział w show. Pisaliśmy już TUTAJ, o kontuzji Sandry Kubickiej czy problemach z żebrami Moniki Miller. Jednak tym razem to tancerz doznał poważnej kontuzji i jego występ w dzisiejszym odcinku wisi na włosku!

Występ Kubickiej i Adamonisa po znakiem zapytania!

Na oficjalnym profilu „Tańca z Gwiazdami” pojawiło się wideo, w którym wyraźnie zmartwiony Adam Adamonis wyznaje, że doznał poważnej kontuzji.

„Słuchajcie no, nieciekawa sytuacja. Dzisiaj rano naderwałem mięsień łydki, niespodziewanie, nie wiem co się stało. Przy podnoszeniu, przy freestyle’u tak się wydarzyło”

Niestety, ale dalsza wypowiedź tancerza nie uspokaja nas i jak sam twierdzi, jego występ dzisiaj jest naprawdę zagrożony!

„Nie wiem, czy wystąpię dzisiaj wieczorem, co jest trudnym momentem teraz dla mnie. Co zrobić z Sandrą, moją gwiazdą podopieczną, żeby się nie martwiła […]”

Jak dodał Sandra ma na dzisiaj przygotowany bardzo dobry układ, dzięki któremu mogła dostać wysokie noty. Niestety życie pisze własne scenariusze.

Jeżeli nie uda się postawić Adama na nogi, Sandra będzie musiała zatańczyć z nowym partnerem, który jak dodał tancerz „podejmie te rękawice”. Na pewno nie będzie to łatwe zadanie zarówno dla gwiazdy, jak i dla tancerza. Bez wątpienia jest to jeden z trudniejszych momentów w tej edycji show szczególnie dla Sandry i Adama.

Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki, aby to jednak Adam zatańczył w dzisiejszym odcinku! Wszystko okaże się już dzisiaj na antenie Polsatu!

Będziecie oglądać?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry