Kubicka znowu doznała kontuzji! Co z jej udziałem w TzG?

27 sierpnia 2019
Przez: : M.J

Sandry Kubickiej problemów ciąg dalszy. Jak się okazuje, modelka po raz drugi odkąd wiemy, że weźmie udział w “Tańcu z Gwiazdami” doznała kontuzji! Wszystko wskazuje na to, że tym razem jest ona nieco poważniejsza! Czy to oznacza, że musi przed rozpoczęciem show się z nim pożegnać? Zobaczcie!

Jubileuszowa edycja “Tańca z Gwiazdami” stratuje już lada moment. Wszystkie gwiazdy, które zobaczymy na parkiecie, od jakiegoś czasu ciężko już trenują pod czujnym okiem swoich nauczycieli. Teraz Sandra Kubicka znowu doznała kontuzji! Czy jest na tyle poważna, że nie zatańczy na naszych ekranach?

Na początku sierpnia pisaliśmy o tym, że jedna z gwiazd TzG doznała kontuzji! Możecie przeczytać o tym TUTAJ! Wtedy Sandra z bandażem na kolanie zapewniała swoich fanów, żeby się nie martwili, bo ona się nie podda!

“Żeby nie było… NIE PODDAJE SIĘ i wezmę udział w programie, nawet jeśli będzie to ze stabilizatorem ? po prostu daje za dużo od siebie na treningach, tak bym to ujęła”.

Sandra Kubicka znowu doznała kontuzji!

Teraz na jej InstaStories pojawiło się zdjęcie, na którym ma unieruchomioną nogę i chodzi o kulach. Jak również wiemy ze zdjęcia, przez 10 dni tak właśnie będzie się poruszała.

Źródło:
https://www.instagram.com/sandrakubicka/

Jak podaje portal “plotek” skontaktowali się oni z modelką i dowiedzieli, co tak naprawdę się stało! Kubickiej pękł krwiak i ma stan zapalny ścięgna.

“Wzięłam wczoraj i dzisiaj wolne, chodzę na rehabilitację, laser i pole magnetyczne. Poza tym przyjmuję leki. Noga ma być jak nowa w 10 dni”– zdradziła w rozmowie z “plotkiem”.

Po raz drugi również Kubicka uspokoiła swoich fanów i zapewniła, że nie odpuści udziału w tanecznym show!

“Będę brała udział w “TzG” na 100 proc.!”

Jednak patrząc na coraz częstsze kontuzje Sandry i na to, że treningi są naprawdę obciążające, możemy mieć lekkie obawy! Lecz modelka nie ma zamiaru się poddać!

Przypomnijmy, że Sandra w programie zatańczy z Adamem Adamonisem.

https://www.instagram.com/p/B1Gp7HFAN4z/

Życzymy Sandrze szybkiego powrotu do zdrowia i oby to była ostatnia jej kontuzja!

Więcej na temat Sandry i jej życia możecie przeczytać TUTAJ!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej