Połącz się z nami

Wyzwiska i walka na pięści w wykonaniu Roberta Lewandowskiego! O co poszło?

News

Wyzwiska i walka na pięści w wykonaniu Roberta Lewandowskiego! O co poszło?

Robert Lewandowski jest piłkarzem światowej klasy i do tej pory uchodził za sportowca, który trzyma nerwy na wodzy, a już na pewno unika jakichkolwiek konfliktów. Jednak jak doniósł niemiecki dziennik „Bild” tym razem Lewandowskiego poniosły nerwy i wdał się w bójkę! Co takiego wydarzyło się na zamkniętym treningu drużyny piłkarza?

Jak możemy przeczytać na zamkniętym treningu Bayernu doszło do spięcia pomiędzy dwoma zawodnikami. Według magazynu „Bild” Robert Lewandowski i Kingsley Coman wdali się w bójkę. Wszystko zaczęło się od słownej potyczki, jednak na tym się nie skończyło. Polak z Francuzem po wymianie zdań podeszli do siebie, zaczęli się popychać, a następnie doszło do rękoczynów.

Dwoje piłkarzy Bayernu zaczęło okładać się po twarzy. Bójka nie rozwinęła się na całego, dzięki interwencji innych piłkarzy, którzy uczestniczyli w treningu Bayernu. Po całym zajściu i rozdzieleniu rozjuszonych sportowców przez Süle i Boatenga, ich trener Niko Kovac chciał odesłać Lewandowskiego i Comana do szatni, jednak jak już wiemy, nakazał on kontynuować trening dwóm skłóconym piłkarzom, co zapewne bardzo zdziwiło pozostałych uczestników treningu.

Po publikacji tych wydarzeń w niemieckim dzienniku „Bild”, w mediach na całym świecie zawrzało, a informacja o bójce na treningu, poszła dalej w świat. Jak doniósł serwis „tz.de” bójkę miał zapoczątkować sam Robert, który wyśmiał kolegę z boiska za to, że ten nie zrozumiał instrukcji trenera.

Jak na razie przedstawiciele klubu odmówili komentarza w tej sprawie, gdyż całe zajście miało miejsce na zamkniętym treningu.
Taki wybryk Roberta Lewandowskiego na pewno jest dużym zaskoczeniem dla jego fanów i kibiców na całym świecie, tym bardziej, tak jak wspomnieliśmy wcześniej nie należy on do sportowców, którzy rozwiązują sprzeczki w ten sposób.

Myślicie, że Robert skomentuje to zajście i dowiemy się co tak naprawdę było powodem tej bójki?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry