Połącz się z nami

Wyzwiska i walka na pięści w wykonaniu Roberta Lewandowskiego! O co poszło?

News

Wyzwiska i walka na pięści w wykonaniu Roberta Lewandowskiego! O co poszło?

Robert Lewandowski jest piłkarzem światowej klasy i do tej pory uchodził za sportowca, który trzyma nerwy na wodzy, a już na pewno unika jakichkolwiek konfliktów. Jednak jak doniósł niemiecki dziennik „Bild” tym razem Lewandowskiego poniosły nerwy i wdał się w bójkę! Co takiego wydarzyło się na zamkniętym treningu drużyny piłkarza?

Jak możemy przeczytać na zamkniętym treningu Bayernu doszło do spięcia pomiędzy dwoma zawodnikami. Według magazynu „Bild” Robert Lewandowski i Kingsley Coman wdali się w bójkę. Wszystko zaczęło się od słownej potyczki, jednak na tym się nie skończyło. Polak z Francuzem po wymianie zdań podeszli do siebie, zaczęli się popychać, a następnie doszło do rękoczynów.

Dwoje piłkarzy Bayernu zaczęło okładać się po twarzy. Bójka nie rozwinęła się na całego, dzięki interwencji innych piłkarzy, którzy uczestniczyli w treningu Bayernu. Po całym zajściu i rozdzieleniu rozjuszonych sportowców przez Süle i Boatenga, ich trener Niko Kovac chciał odesłać Lewandowskiego i Comana do szatni, jednak jak już wiemy, nakazał on kontynuować trening dwóm skłóconym piłkarzom, co zapewne bardzo zdziwiło pozostałych uczestników treningu.

Po publikacji tych wydarzeń w niemieckim dzienniku „Bild”, w mediach na całym świecie zawrzało, a informacja o bójce na treningu, poszła dalej w świat. Jak doniósł serwis „tz.de” bójkę miał zapoczątkować sam Robert, który wyśmiał kolegę z boiska za to, że ten nie zrozumiał instrukcji trenera.

Jak na razie przedstawiciele klubu odmówili komentarza w tej sprawie, gdyż całe zajście miało miejsce na zamkniętym treningu.
Taki wybryk Roberta Lewandowskiego na pewno jest dużym zaskoczeniem dla jego fanów i kibiców na całym świecie, tym bardziej, tak jak wspomnieliśmy wcześniej nie należy on do sportowców, którzy rozwiązują sprzeczki w ten sposób.

Myślicie, że Robert skomentuje to zajście i dowiemy się co tak naprawdę było powodem tej bójki?

Kontynuuj czytanie
Reklama

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry