Połącz się z nami

Robert Lewandowski i Wojtek Szczęsny zrobili nie do końca udany interes! Szczegóły zdradził brat bramkarza

Lewandowski i Szczęsny.

Z życia gwiazd

Robert Lewandowski i Wojtek Szczęsny zrobili nie do końca udany interes! Szczegóły zdradził brat bramkarza

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny są zarówno kolegami na boisku, jak i w życiu prywatnym. Nie od dziś wiadomo, że ta dwójka od dawna żyje w przyjacielskich relacjach i jak się okazuje, robili swojego czasu nawet razem interesy. O jednym nie do końca udanym, opowiedział brat bramkarza Juventusu Turyn. Teraz historia sprzedaży działki odbiła się szeroki echem w mediach.

Jan Szczęsny

Starszy brat Wojtka Szczęsnego jakiś czas temu udzielił wywiadu dla portalu Sport.pl, w którym zdradził nieco więcej na temat bramkarza Reprezentacji Polski. Media niejednokrotnie określały Wojtka mianem lekkoducha, co wcale nas teraz nie dziwi, bo jak zaznaczył starszy brat bramkarza:

„On jakby był skoczkiem narciarskim, mógłby usiąść na belce bez nart”– powiedział z uśmiechem o młodszym bracie.

Zobacz także: Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją na Euro 2020!

Wojtek Szczęsny.
Wojtek Szczęsny na co dzień gra w Juventusie Turyn.

Niemniej jednak to historia o robieniu wspólnych interesów Szczęsnego z Lewandowskim odbiła się szerokim echem w mediach. Jakiś już czas temu Wojciech Szczęsny sprzedał ziemię Robertowi Lewandowskiemu. Jak się okazuje, transakcja nie do końca przebiegła pomyślnie, gdyż Wojtek zapomniał, iż Robert ma mu zapłacić.

Szczęsny sprzedał działkę Lewandowskiemu

Jan Szczęsny w rozmowie z portalem wspomniał historię robienia interesów Roberta Lewandowskiego z Wojciechem Szczęsnym. Jak zaznaczył, golkiper Juventusu Turyn nie jest osobą, która zaprząta sobie głowę takimi rzeczami:

„Po roku pytam Wojtka, czy Robert coś już na tej działce buduje. Na co Wojtek: „O kurde, dobrze, że mówisz, ja jeszcze kasy od niego nie dostałem. Zapomniałem”. Ma takie rzeczy, które nie zaprzątają mu głowy”– zdradził Jan Szczęsny.

Wszystko wskazuje na to, że piłkarze po prostu zapomnieli o sfinalizowaniu transakcji. Nie jest znane zakończenie tej historii jednak nie mamy wątpliwości, że nie wpłynęła ona negatywnie na relacje zawodników Reprezentacji Polski.

Zobacz także: Skandal w TVP po tragicznych wydarzeniach na Euro 2020!

Zobacz także: Eriksen zabrał głos po tragicznym zdarzeniu na Euro 2020!

Źródło: Sport.pl / Instagram Lewandowskiego/ Szczęsnego

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry