Sylwia Bomba z córeczką w identycznych butach. Cena? Nie należą do najtańszych…

10 lutego 2024
Przez: : K.M.

Sylwia Bomba wraz z córeczką Antosią słynie z identycznych stylizacji. Niedawno dziewczyny wybrały się na narty, uwagę internautów na jednym ze zdjęć przykuły buty Sylwii i Antosi. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, gdzie i w jakiej cenie je kupicie!

Sywlia Bomba

Sylwia Bomba ogromną popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie Gogglebox. Przed telewizorem, który emitowany jest na stacji TTV. Do show zgłaszają się pary, grupy przyjaciół oraz rodziny i w zabawny sposób komentują oni różne produkcje telewizyjne. Celebrytka wzięła również udział w innych programach, takich jak: Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, 99 – gra o wszystko oraz Nasi w mundurach. Co więcej, Sylwia jest z zawodu fotografką, dyplom magisterski uzyskała w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Przez kilka lat celebrytka związana była z Jackiem Ochmanem, w 2018 roku przyszła na świat ich córeczka Antonina. Związek Sylwii i Jacka trwał około pięciu lat. Jacek Ochman zmarł w 2022 roku. Niedawno do mediów trafiła informacja o nowym partnerze Bomby, związana jest z Grzegorzem Collinsem.

Zobacz także: Sylwia Bomba schudła 30 kilogramów! Wygląda niesamowicie

Identyczne kreacje Bomby i jej córki

Niedawno, Sylwia i jej córka Antonina wybrały się na narty. Ich kreacje to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Sylwia zaprezentowała się w czarnych legginsach z wysokim stanem i w krótkiej bluzce w tym samym kolorze. A Antosia miała czarny golf oraz różowe spodnie narciarskie. Największą uwagę Instagramowiczów przykuły buty dziewczyn! Bomba i jej córka postawiły na identyczne buty marki Moon Boot.

Śniegowce wykonane są z najwyższej jakości nieprzemakalnych materiałów, a specjalne sznurowanie oraz ukształtowanie wnętrza umożliwia dostosowanie buta do 3 rozmiarów stopy. Co więcej, są one wyścielone pianką, która zapewnia wygodę i ciepło. Sylwia wybrała buty Moon Boot w kolorze czerwonym (cena od 530 do 650 złotych), a Antosia miała identyczne, tylko w kolorze różowym (cena od 300 do 800 złotych). Wyglądają uroczo!

Sylwia Bomba i Antosia w takich samych butach
Sylwia Bomba i Antosia w śniegowcach Moon Boot

A Wam jak podobają się zimowe stylizacje Sylwii Bomby i Antosi?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej