Z kim spotykał się Antek Królikowski? Lista jego byłych partnerek jest naprawdę długa!

20 lipca 2022
Przez: : M.J

Antek Królikowski to prawdziwy kobieciarz. Choć dużo osób wierzyło w to, że po ślubie z Joanną Opozdą w końcu zakończy swoje miłosne podboje tak się nie stało. Choć ślub aktorskiej pary nadal jest w mocy, ten układa sobie życie u boku nowej kobiety. Wróćmy pamięcią do dawnych partnerek Antka. Pamiętacie jego dawne miłości?

Z kim związany był Antek Królikowski? Oto lista jego byłych partnerek!

Laura Breszka

Do jednych z pierwszych głośnych związków aktora należy zaliczyć ten z Laurą Breszką. Aktorka jest starsza od Antka Królikowskiego i w przeciwieństwie do niego, w momencie kiedy ich drogi się spotkały prowadziła ustabilizowane życie, a w tym czasie miała już nawet córeczkę. Tymczasem Antek na tym etapie swojego życia skupiał się jedynie na imprezowaniu.
Liczyła się zabawa i podobno to podzieliło parę! Szalone życie Antka nie podobało się Laurze, która potrzebowała mężczyzny dojrzałego i chcącego spokojnego i poważnego życia.

Samuela Górska

Krótko po rozstaniu z Laurą Antek związał się z Samuelą Górską – uczestniczką czwartej edycji programu Top Model. Ich związek jednak nie przetrwał próby czasu i po kilku oficjalnych wyjściach, ich drogi się rozeszły.

Kasia Sawczuk

Kasia Sawczuk była kolejną miłością Antka Królikowskiego. Według wielu osób, pasowali do siebie idealni i tworzyli wyjątkową parę. Ich związek trwał jednak jedynie dwa lata. Za powód rozstania podawało się niewierność, która dotyczyła zarówno jednej jak i drugiej strony.

Katarzyna Sawczuk
Kasia Sawczuk

Joanna Jarmołowicz

Antek Królikowski rozkochał w sobie również Joannę Jarmołowicz, związek jednak należał do najkrótszych aktora, co najlepsze serce Joanny nadal należy do Królikowskiego ale Jana! Brata Antka!

Zobacz także: Kim jest brat Antka Królikowskiego?

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa była chyba najbardziej spektakularną miłością Antka, wszędzie było o nich głośno!
Para była ze sobą ponad dwa lata i emanowali swoją miłość z wielkim przytupem!
Chętnie wybierali się razem na imprezy, dzielili wspólnie spędzonym czasem i zdjęciami oraz nie wstydzili się mówić o swojej wielkiej miłości!
Ich rozstanie było bardzo głośne. W rozpadzie ich związku najbardziej ucierpiała Wieniawa, której ludzie zarzucili szybką karierę przy boku Antka i wykorzystanie go do wypromowania własnej osoby.

Kasia Dąbrowska

Po głośnym rozstaniu Antka i Julii aktor ułożył sobie życie u boku Kasi Dąbrowskiej. Dwójka ta wraz z czasem częściej widywana była na różnych oficjalnych imprezach m.in. na festiwalu OFF Camera. Antek co chwilę dzielił się na swoim profilu na Instagramie wspólnymi fotkami z ukochaną. Wybór partnerki na pewno zaskoczył większość z nas, ponieważ Antek do tej pory spotykał się z dziewczynami z branży. Kasia natomiast nie była wówczas w ogóle obecna w show-biznesie.
Warto również wspomnieć, że Kasia była młodsza od Antka o prawie 10 lat! Ma zatem coś wspólnego z byłą Antka czyli…Julią Wieniawą! Jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu.

Joanna Opozda

Po rozstaniu z Kasią Dąbrowską przyszedł czas na związek z Joanna Opozdą. Choć wszystko szło w dobrym kierunku, po Świętach Bożego Narodzenia 2020 para postanowiła się rozstać. Łączące ich uczucie okazało się jednak mocniejsze i para na nowo, po kilku miesiącach rozłąki związała się ze sobą.

Niedługo później media zaczęły spekulować na temat ciąży Joanny Opozdy. W sierpniu ubiegłego roku Joanna i Antek zostali małżeństwem, a w lutym na świat przyszedł ich syn Vincent.

Choć wiele osób liczyło na to, że związek Joasi i Antka zakończy się happy endem, tak się nie stało. Antek zdradził swoją żonę tuż przed porodem, a w raz z tym na światło dzienne wyszły kolejne zaskakujące i niestety przykre wiadomości na temat ich związku. Obecnie para nie jest już razem a oczekując rozwodu na oczach całej Polski toczy się między nimi wielka, medialna kłótnia, która pozostanie zapewne jednym z największych skandali w 2022 roku w show-biznesie.

ZOBACZ TAKŻE: W konflikcie Opozdy i Królikowskiego nie ma szans na rozejm? Ekspertka “Ślubu od pierwszego wejrzenia” zabrała głos

Obecnie Antek układa sobie życie u boku tajemniczej Izabeli, z którą związał się będąc jeszcze mężem Joanny Opozdy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej