„Ranczo” z Cezarym Żakiem jednak wróci? Aktor jasno przedstawił swoje stanowisko

14 listopada 2021
Przez: : W.M.

Wielu fanów, którzy przez lata śledzili odcinki serialu Ranczo, marzy o tym, aby produkcja powróciła jeszcze na ekrany. Cezary Żak, który grał w serialu dwie główne role, powiedział, co myśli o kontynuacji serialu oraz o tym, czy ponownie wcieliłby się w postać księdza i wójta.

Ranczo

Serial Ranczo pojawił się w telewizji w marcu 2006 roku. Produkcja opowiadająca o losach mieszkańców wsi Wilkowyje szybko zdobyła ogromną sympatię widzów. Główne role w serialu zagrali m.in. Cezary Żak, który wcielił się w postaci braci bliźniaków – księdza oraz wójta, Ilona Ostrowska, serialowa Lucy oraz Paweł Królikowski, który zagrał Kusego.

W serialu, którego emisja składająca się z 10 sezonów, zakończona została w 2016 roku, zobaczyć mogliśmy wiele wybitnych aktorów, a serialowe wątki do dziś wspominane są przez wiernych fanów produkcji.

Zobacz także: Jak zmienił się posterunkowy z Rancza?

Ranczo docenione zostało oczywiście przez widzów i aż trzykrotnie zdobyło nagrodę Telekamery za najlepszy serial, a w 2017 roku produkcją otrzymała także Złotą Telekamerę.

Cezary Żak ponownie w Ranczu?

Cezary Żak ma swoim koncie wiele wybitych ról, jednak niewątpliwie widzowie najbardziej kojarzą aktora z serialu Ranczo, w którym wcielał się w dwie postaci – wójta oraz proboszcza miejscowości Wilkowyje.

Zdjęcia do serialu zakończone zostały w 2016 roku i od tego czasu temat powrotu Rancza na ekrany wciąż się pojawia. Czy serial doczeka się kontynuacji? Cezary Żak w rozmowie z portalem Plejada jasno wyraził swoje zdanie na temat powstania nowych odcinków Rancza.

„Uważam, że “Rancza” nie należy kontynuować ani w formie filmu, ani serialu. Producent zna moje zdanie na ten temat”.

Przypominamy, że w ubiegłym roku zmarł jeden z głównych aktorów Rancza Paweł Królikowski, a w 2018 roku także jeden z głównych twórców uwielbianego serialu Andrzej Grembowicz. Żak w wywiadzie podkreślił, że powrót na plan Rancza nie jest dobrym rozwiązaniem i lepiej, aby widzowie zapamiętali serial takim, jaki był.

„Dwa lata przed śmiercią, czyli i tak już dawno temu, Andrzej Grembowicz napisał scenariusz, który według mnie nie jest najlepszy. Nie jest to takie arcydzieło, jak wcześniejsze sezony “Rancza”. Moim zdaniem powrót na plan zrobi tylko źle publiczności. Nam zrobi dobrze, bo zarobimy parę złotych, ale lepiej, żeby widzowie zapamiętali tamto “Ranczo”. Poza tym, jesteśmy już w innym miejscu w Polsce. To jest zupełnie inny kraj. O czym więc miałby być dziś ten serial czy film? Nie wyobrażam sobie tego” – dodał aktor

Mimo iż Cezary Żak głośno podkreśla, że nie powinna powstać kontynuacja serialu, jeśli faktycznie dostałby konkretną propozycję zagrania w nowych odcinkach Rancza, to by ją przyjął.

„Natomiast jeśli padnie konkretna propozycja, to oczywiście zagram. Nie chcę wyjść na człowieka, który, jako jedyny, odmawia. Chociaż wiem, że inni koledzy z obsady też są przeciwni tej kontynuacji. Jeśli mam być szczery, to sądzę, że raczej do niej nie dojdzie”.

Ranczo wraca na ekrany
Ranczo powróci na ekrany?

Liczycie na nowe odcinki Rancza?

źródło: Plejada.pl/Instagram Cezary Żak/YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej