Połącz się z nami

Słynna zakonnica weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”!

Rozrywka

Słynna zakonnica weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”!

Pięć lat temu urszulanka Cristina Scuccia bez wątpienia zaskoczyła wszystkich biorąc udział we włoskiej edycji programu „The Voice of Italy”. Teraz ponownie będzie można ją oglądać w programie typu talent show, a mianowicie weźmie udział we włoskim „Tańcu z Gwiazdami”.

W 2014 roku zakonnica wygrała program „The Voice of Italy”. Podczas pierwszego etapu przesłuchań w ciemno wykonała piosenkę „No one”, którą zrobiła ogromne wrażenie nie tylko na jurorach show, ale na ludziach z całego świata.

O Cristinie zrobiło się głośne, kiedy nagrała cover kontrowersyjnej piosenki Madonny „Like a Virgin”, w o wiele spokojniejszej wersji.

Całkiem niedawno znów zaskoczyła swoich fanów, wykonując piosenkę Lady Gagi. Jak mówi, do jej udziały w show zainspirowały ją słowa papieża Franciszka, który zachęcał księży i zakonnice, żeby „wyszli na ulice”.

Mamy wrażenie, że siostra zakonna znowu ma ochotę namieszać wokół swojej osoby, na co dowodem ma być jej udział we włoskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Urszulanka ma nadzieję, że udział w tym programie będzie idealną okazją do dalszej ewangelizacji ludzi.

„Wiary nie można zamykać, prezentujmy ją w najlepszym czasie antenowym. Jeśli poprzez udział w programie choćby jedna dusza zostanie poruszona, w takim razie jest to tego warte”.

Na występ w programie musiała otrzymać zgodę od przełożonej zakonu urszulanek, do którego należy siostra Cristina.

Edycja programu „Taniec z Gwiazdami” we Włoszech startuje już 30 marca i na pewno występy siostry zakonnej będą śledzone przez rzeszę jej fanów i nie tylko. Będzie to bez wątpienia wydarzenie na skalę światową!

Jesteście ciekawi jak śpiewająca, a teraz tańcząca siostra zakonna poradzi sobie w programie?  My trzymamy kciuki i życzymy siostrze kolejnego zwycięstwa!


Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry