Zalana łzami Małgorzata Socha żegna się z rolą Violetty! Wiemy, co dalej z serialem “Brzydula”!

7 maja 2021
Przez: : M.J

Na profilu Małgorzaty Sochy pojawiło się zdjęcie, którym poinformowała swoich obserwatorów, że żegna się z planem serialu Brzydula. Wierni fani serialu nie ukrywają, że będzie im brakowało żartów Violetty Kubasińskiej, która niejednokrotnie bawiła nas do łez!

Brzydula

Serial, który po wielu latach wrócił na antenę stacji TVN opowiada o losach inteligentnej, uczciwej i pracowitej Uli Cieplak, która po tym, jak znalazła pracę w renomowanym domu mody Febo & Dobrzański przechodzi diametralną metamorfozę na oczach widzów. Nie da się ukryć, że jedną z najbardziej lubianych przez widzów postaci jest bez wątpienia Violetta Kubasińska. W rolę charakterystycznej i niesłychanie zabawnej asystentki od początku wciela się Małgorzata Socha.

Zobacz także: Niesamowita metamorfoza Uli Cieplak!

Małgorzata od pierwszego odcinka serialu przeszła ogromną metamorfozę. Charakterystyczne stroje, komiczny język i specyficzny tryb życia, to tylko kilka z cech Violetty Kubasińskiej, które ją wyróżniają. Serialowa Violetta kochała błyszczeć, a jej powiedzonka stały się już kultowe.

Zobacz także: Jak zmieniła się Violetta Kubasińska przez wszystkie lata grania w serialu?

Teraz na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, które nie da się ukryć zasmuciło fanów serialu Brzydula. Zobaczcie, co Małgorzata Socha ma nam do przekazania!

Małgorzata Socha nie kryje łez

Na Instagramie aktorka poinformowała o zakończeniu pracy na planie zdjęciowym do serialu. Jak podkreśliła, nie wie co zrobi po tym, jak już wyjdzie z roli Violetty Kubasińskiej.

“Ostatni dzień na planie zdjęciowym @brzydula.tvn 😭😭😭 Ostatni dzień w roli Violetty!! 😩💔 I co teraz??”

Pod postem Sochy nie brakuje wpisów od internautów, którzy nie tylko ją wsparli, ale również zasypali mnóstwem komplementów:

“Małgosiu ta rola zagrana była przez Ciebie wybitnie! Jesteś bardzo zdolna! Pamiętaj, że jesteś baaardzo utalentowana! ❤🥺”

“Pani rola w tym filmie fenomenalna”

“Teraz to wszystko musisz pooglądać! To zajmie kolejne kilka miesięcy i wyśpij się.

“Małgosiu ta rola zagrana była przez Ciebie wybitnie! Jesteś bardzo zdolna! Pamiętaj, że jesteś baaardzo utalentowana!” – napisała Katarzyna Zielińska.

Co dalej z serialem Brzydula

Fani serialu nie ukrywają, że chcieliby na ekranach zobaczyć trzeci sezon Brzyduli. Premierowe odcinki wiosennej serii będą emitowane do końca maja 2021 roku. Produkcja już teraz ogłosiła, że serial na pewno powróci w jesiennej ramówce i będzie trwał prawdopodobnie do 2022 roku.

“Kończą się zdjęcia do wiosennej serii, będziemy emitować premierowe odcinki do końca maja. Na pewno wrócimy we wrześniu i przedłużymy serial do końca roku. Nie mielibyśmy nic przeciwko temu, żeby przeciągnął się nawet na przyszły rok, wyniki “Brzyduli” są znakomite, zarówno w TVN7, jak i Playerze”– powiedział zastępca dyrektora programowego TVN.

Oglądacie Brzydulę? Jesteście fanami Violetty Kubasińskiej?

Źródło: Instagram Małgorzaty Sochy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej