Połącz się z nami

Zapendowska czarno widzi karierę Roksany Węgiel! Padły mocne słowa!

Z życia gwiazd

Zapendowska czarno widzi karierę Roksany Węgiel! Padły mocne słowa!

Elżbieta Zapendowska na łamach jednego z portali, wypowiedziała się w dosyć ostrych słowach, na temat młodych wokalistek, przed którymi otworzyły się drzwi do świata show-biznesu. Zapendowska czarno widzi również karierę Roksany Węgiel! Dlaczego tak sądzi? Zobaczcie!

Zapendowska jest jedną z najbardziej znanych w naszym kraju specjalistek od emisji głosu. Jest również krytykiem muzycznym i osobowością telewizyjną. Mogliśmy oglądać ją na naszych ekranach w takich programach jak: Idol czy Must Be the Music. Lekcje u niej pobierały najbardziej znane piosenkarki w naszym kraju takie jak: Edyta Górniak czy Dorota Rabczewska.

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=P2MSnyv2eKA

Bez wątpienia każdy, kto chociaż raz widział na ekranie Zapendowską w roli jurorki doskonale wie, że słynie ona z ciętego języka i nie raz przekonali się o tym wokaliści, którzy próbowali swoich sił w programach typu talent-show. Tym razem na łamach jednego z portali, Elżbieta Zapendowska postanowiła wypowiedzieć się na temat młodziutkiej Roksany Węgiel, która w bardzo młodym wieku zyskała ogromny rozgłos. Co myśli na ten temat?

Zapendowska czarno widzi karierę Roksany Węgiel!

W wywiadzie dla portalu Plejada, Zapendowska na wstępie zaznaczyła, że w naszym kraju jest mnóstwo wokalistów, którzy uważają, że tylko talent wystarczy im do osiągnięcia ogromnego sukcesu. Jej zdaniem samo ładne śpiewanie jednak nie wystarczy:

„Mają roszczeniowe podejście do wszystkiego. Uważają, że skoro mają talent, to wszystko im się należy. Bzdura! Ile jest programów promujących ludzi śpiewających? Mnóstwo! Ile jest tam świetnych wokalistów? Całe tłumy. Ilu z nich robi karierę? Prawie nikt. Gdzie jest powód? Ładne śpiewanie to za mało, by osiągnąć sukces”

Zaznaczyła, że trzeba mieć to coś, co przykuje uwagę. Dodała również, że żadne pieniądze nie są w stanie przekonać jej, aby zasiadła w jury konkursu, w którym ocenia się dzieci. Odniosła się również do kariery młodziutkiej Roksany Węgiel. Jak stwierdziła, zbyt szybki sukces może zburzyć jej życie:

„Jeśli chodzi o Roksanę, to dziewczynek tak zdolnych, jak ona słyszałam na swoich warsztatach przynajmniej z dziesięć. Uważam, że to, że robi karierę w tak młodym wieku, zburzy jej życie. Może to i dobrze? Może show-biznes potrzebuje ofiar? Oczywiście, daj jej Bóg, żeby moje obawy się nie sprawdziły, ale czarno to widzę”

Zgadzacie się z Zapendowską? Też uważacie, że Roksana za szybko weszła do świata show-biznesu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry