Połącz się z nami

Imponujące ZAROBKI Barona! To ZASŁUGA Wieniawy?

Z życia gwiazd

Imponujące ZAROBKI Barona! To ZASŁUGA Wieniawy?

Niewątpliwie Baron powoli staje się jednym z najlepiej zarabiających gwiazd w polskim show- biznesie. Muzyk może pochwalić się wysokimi stawkami. Czyżby związek z Julią Wieniawą mu się opłacił?  

Związek Barona i Julii Wieniawy to wciąż temat numer jeden w mediach. Ich relacja wzbudza duże zainteresowanie, więc organizatorzy show- biznesowych imprez biją się o obecność gwiazd. Do tej pory Wieniawa za branżowe „wyjścia” dostawała 30-50 tysięcy złotych, teraz ,gdy pojawia się z chłopakiem ta stawka znacznie wzrosła.   

View this post on Instagram

Last night 🔥 #fashionshow #gurls

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

„Julia jest jedną z najbardziej pożądanych gwiazd na każdej imprezie.Za takie wyjście organizatorzy płacą jej 30-50 tysięcy złotych. Jeśli pojawia się z partnerem, stawka jest wyższa, ale każde z nich negocjuje swoją osobno”zdradził specjalista od marketingu influencerskiego.

Od kiedy Baron jest chłopakiem Wieniawy jego zarobki są coraz większe.

 „Do tej pory inkasował za odcinek „The Voice” około 7-8 tys. zł. Teraz około 10-15 tys. zł zarabia za samo jedno wyjście” ujawnił anonim w rozmowie z „Fleszem”.

Ponoć muzyk dostał również podwyżkę w „Voice of Poland”. Dotychczas zarabiał ok. 8 tysięcy za odcinek, teraz produkcja płaci mu 15 tysięcy złotych.

Zapewne muzyk nie zdawał sobie sprawy z tego, że jeszcze uda mu się zarabiać tak kolosalne pieniądze. Do tej pory jego stawki były przeciętne, a teraz są wyższe o niemalże sto procent. Jego popularność również wciąż wzrasta. Od kiedy jego związek z Wieniawą ujrzał światło dzienne, jego profil na Instagramie zyskał 50 tysięcy obserwatorów co w rezultacie daje mu 200 tysięcy influacerów.

Bez wątpienia to wszystko zasługa bliskiej relacji z Julią Wieniawą. Gitarzysta zyskał nie tylko młodą i atrakcyjną ukochaną, ale również niezłe zarobki!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry