Zarobki Cleo robią wrażenie! 2019 rok zdecydowanie należał do niej!

3 stycznia 2020
Przez: : M.J

Cleo na swoim Instagramie zrobiła podsumowanie minionego roku. Skrzętnie podliczyła wszystko, co dało się obrać w liczby. Jednak naszą uwagę zawróciła kwota, jaka padła jej łupem w ubiegłym roku! Gwiazda może się pochwalić naprawdę sporymi zarobkami! Zobaczcie! Zarobki Cleo robią wrażenie!

Cleo swoją popularność zawdzięcza w jakimś na pewno stopniu Donatanowi. To właśnie dzięki niemu wypłynęła na szerokie wody polskiego show-biznesu i najwyraźniej porządnie w nim zakotwiczyła, o czym świadczą jej kolejne wydawane single, czy koncerty. Cleo bez wątpienia nie może narzekać na brak nudy, o czym świadczą liczby, które pojawiły się w podsumowaniu jej roku 2019.

Muza Donatana w zeszłym roku zagrała 216 koncertów (łącznie z Sylwestrowym). W studio spędziła 390 godzin i tylko 21 godzin spała w swoim domu. Patrząc tylko na te liczby musimy przyznać, że wiedzie naprawdę intensywne życie, które zarówno ma swoje plusy, jak i minusy. Jedni do korzyści z pewnością dopisaliby zarobki piosenkarki, bo jak możemy się dowiedzieć, są one naprawdę spore! Zobaczcie!

Zarobki Cleo robią wrażenie!

Cleo całą listę podsumowującą jej 2019 rok udostępniła na swoim profilu na Instagramie.

“MÓJ ROK 2019 W LICZBACH! Skrzętnie policzone przy pomocy różnych aplikacji. Jak Wam się podoba? 🙃😁”

Oczywiście, jak widzimy nie ujawniła w niej swoich zarobków, co nie jest niczym dziwnym. Niemniej jednak SE dotarł do informacji na ten temat. Jak się okazuje, artystka za jeden koncert kasuje 35 tysięcy złotych. Jeżeli przeliczyć to na skalę roku, to w 2019 roku na konto Cleo wpłynęło 7,5 miliona złotych, co daje 530 zł za każdą minutę podczas, której stoi na scenie.

Fani gwiazdy zauważyli, że zeszły rok ewidentnie należał do niej:

“To był ewidentnie Twój rok😍 Te liczby powiem że robią mega wrażenie!🔥🔥”

“Tytan pracy 😍😁”

“Oooo matko i córko woww podziwiam cię kobitkooo😍😍”

My również podziwiamy Cleo za tak pracowity rok. Życzymy jej w Nowym Roku, aby był jeszcze lepszy od poprzedniego!

Też jesteście zaskoczeni tymi liczbami?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz