Połącz się z nami

Zaskakujące odwiedziny Sereny Williams na Królewskim Dworze!

News

Zaskakujące odwiedziny Sereny Williams na Królewskim Dworze!

Archie Mountbatten-Windsor wywołał medialną burzę, jeszcze zanim przyszedł na świat. Teraz jego prywatność jest pilnie strzeżona. Nic w tym dziwnego, że członek brytyjskiej rodziny królewskiej jest ściśle chroniony i nie każdy może go odwiedzić. Dlaczego Serena Williams wraz z rodziną była jedną z nielicznych osobowości w domu królewskim? Przekonajcie się!

Meghan Merkle od momentu narodzin Archiego przebywa na urlopie macierzyńskim, a co za tym idzie nie uczestniczy w żadnych większych wydarzeniach. Jednakże księżna ma również ważne zajęcia, i nie oznacza to, że jej życie zaczęło być nudne.

Z pogłosek, które docierają do nas każdego dnia mówi się, że młoda para przyjmuje znane osobistości, które są brane pod uwagę jako kandydaci na rodziców chrzestnych Archiego.

Wizytę we Frogmore Cottage mają już za sobą królowa Elżbieta i książę Filip, książę Karol z Camillą oraz książę William z Kate Middleton. Nikogo nie dziwią „królewscy gości” jednak Archiego odwiedzić miały możliwość również przyjaciółki Meghan – Jessica Mulroney oraz Serena Williams!

Odwiedziny drugiej z kobiet wywołały medialną burzę na całym świecie!
Jak już wiadomo, w lutym Meghan Markle zorganizowała spektakularne baby shower dla małego Archiego.
Impreza odbyła się w pięciogwiazdkowym hotelu w Nowym Jorku.
W przygotowania zamieszana była właśnie Serena Williams, która z wielkim przejęciem zadbała o każdy detal imprezy.

Megan i Williams nie ukrywają, że dobrze się dogadują i bardzo szybko znalazły wspólny język, mówi się nawet o dobrej przyjaźni obu kobiet.
Nic zatem dziwnego, że to Serena jako jedna z nielicznych poznała płeć dziecka, kiedy było one jeszcze osnute niemałą tajemnicą.

Jak czytamy na „eska.pl” Serena udzieliła wywiadu stacji E! i kiedy dziennikarz zapytał sportsmenkę, która sama jest młodą mamą, jakie rady dałaby swoim przyjaciółkom, które są w ciąży (oczywiście chodziło o Meghan) odpowiedziała:

„Akceptuj błędy i nie oczekuj, że będziesz idealna. Nakładamy na siebie tak dużą presję. Moja przyjaciółka jest w ciąży i mówi: „Och, moje dziecko będzie robić tak”, a ja patrzę na nią i mówię: „Nie, ona nie będzie…”, a ona zaczęła się śmiać. ”


Domyły okazało się nieprawdą, ale przyjaźń kobiet dalej kwitnie.
Jak już wspomnieliśmy tenisistka wraz z mężem i córką udała się do rezydencji w drodze przed swoim lotem do Francji, gdzie wystąpi w turnieju French Open.
Wizyta Sereny Williams wywołała u wielu przypuszczenia, że być może jedna z najbardziej znanych tenisistek zostanie matką chrzestną Archiego!

Jak myślicie, czy Williams nadaje się na matkę chrzestną?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry