Niespodzianka w finale “Tańca z gwiazdami”! Tego powrotu nikt się nie spodziewał!

10 maja 2019
Przez: : M.J

Od 1 marca możemy śledzić taneczne wyczyny gwiazd na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Niestety, w najnowszej edycji od samego początku brakowała czwartego jurora, którym miał być Michał Malitowski. Jednak już za tydzień znowu pojawi się w tanecznym show! Czy zasiądzie na fotelu jurora i dlaczego musiał zrezygnować z programu? Zobaczcie!

Kilka słów o Michale Malitowskim

Michał Malitowski jest najlepszym tancerzem i choreografem w naszym kraju. Jest on bez wątpienia kojarzony z programem “TzG” i jakie było zaskoczenie fanów tanecznego show, kiedy okazało się, że Michał Malitowski nie weźmie w nim udziału. Tancerz nie pojawił się w nowej odsłonie ze względu na swoją kontuzję.

Zobacz także: Michał Malitowski wziął ślub! Kim jest jego wybranka?

I pomimo tego, że wszyscy myśleli iż juror szybko powróci na nasze ekrany, to okazało się, że całkowicie musiał zrezygnować z dalszej przygody w programie. Do tej pory nie było pewne, co tak naprawdę stało się choreografowi.

Michał Malitowski wróci do Tańca z Gwiazdami?

Teraz w rozmowie z portalem Party zdradził swoją tajemnicę! Kiedy wróci do programu i jaka będzie jego rola? Zobaczcie!

“Tuż przed konferencją ramówkową Polsatu, a więc kilka dni przed pierwszym odcinkiem “TzG”, dopadła mnie kontuzja pleców. To nawet dobre określenie, że właśnie dopadła. Bo zawsze miałem problemy z plecami, a kontuzje nie są niczym nadzwyczajnym w życiu tancerza i sportowca. Prędzej czy później należało się tego spodziewać. Ale ja się nie spodziewałem. Miałem kompletnie zorganizowane życie, wszystko poukładane, dopięte na ostatni guzik. Kontrakty podpisane na dzień po dniu. Bilety na samolot wykupione z wyprzedzeniem. No i jestem tatą, moja córka ma trzy latka, do tego trzeba być zdrowym i silnym. A tu jeden element burzy to wszystko w jednej chwili”– zdradził w jednym z wywiadów Michał Malitowski.

Malitowski nie ukrywa, że ogromnie cieszy się z powrotu do programu. Wszystko zaczyna się mu układać i juror powrócił do pełni sił. Już niebawem zobaczymy go w finałowym odcinku show!

“Pozbierałem się, podleczyłem, zebrałem energię, także od tych, którzy pomogli mi stanąć na nogi, a teraz wrócić do pracy i dawnych aktywności. I dziękuję tym wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że tak szybko udało mi się z tym uporać. Lekarzom, rodzinie, przyjaciołom. Mam szczęście do ludzi, z którymi współpracuję. Gdyby nie na przykład przyjaciele z Polsatu i produkcji Tańca z Gwiazdami, nie wróciłbym tak szybko do programu. A pojawię się tam już w finale tej edycji, czyli 17 maja!”.

“Bardzo cieszę się na to spotkanie. Stęskniłem się za programem, jego atmosferą i uczestnikami, których nawet nie zdążyłem poznać. Ale chociaż przez chwilę zobaczę ich wszystkich w finale”– wyznał.

Ta wiadomość zapewne powinna ucieszyć jego fanów, gdyż Michał był jednym z bardziej lubianych jurorów. Jednak czy na pewno zobaczymy go na jurorskim krześle? Wszystko na to wskazuje, lecz jak sam dodał nie zdradzi nam wszystkich niespodzianek, które przygotował na finałowy odcinek! Zobaczcie!

Cieszycie się z powrotu Michała Malitowskiego? Jak myślicie, zobaczymy go znowu jako czwartego jurora obok Iwony Pavlović, Oli Jordan i Andrzeja Grabowskiego?

Źródło: Party / Instagram Michała Malitowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz