Połącz się z nami

Zauważyliście wpadkę podczas wywiadu Meghan i Harry’ego u Oprah? Wyszło zabawnie…

Meghan i Harry wywiad dla Oprah Winfrey

Z życia gwiazd

Zauważyliście wpadkę podczas wywiadu Meghan i Harry’ego u Oprah? Wyszło zabawnie…

Od wczoraj niemal cały świat huczy po wstrząsającym wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry’ego u Oprah. Trzeba podkreślić, że był to pierwszy wywiad, od kiedy zdecydowali się oni na opuszczenie szeregów rodziny królewskiej. W pewnym momencie prowadząca zaliczyła małą wpadkę, która i tak nie uszła uwadze fanów byłej już książęcej pary. A Wy, zauważyliście wpadkę podczas wywiadu? Zobaczcie!

Wywiad Meghan i Harry’ego

Od wczoraj wszystkie media żyją wywiadem, którego udzielili Meghan Markle i książę Harry pierwszy raz po odejściu z rodziny królewskiej. Atmosferę bez wątpienia podgrzał fakt, że małżeństwo już niebawem przywita na świecie swoją drugą pociechę. To właśnie w wywiadzie zdradzili, czy Archy doczeka się siostry, czy brata.

Zobacz także: Jakiej płci będzie drugie dziecko Meghan i Harry’ego?

Co więcej, w wywiadzie mogliśmy usłyszeć wstrząsające wyznania Meghan Markle, która zdradziła, że będąc w piątym miesiącu ciąży, miała myśli, aby targnąć się na swoje życie. Mogliśmy również dowiedzieć się, jakie relacje panują teraz pomiędzy księciem Harrym i jego bratem oraz ojcem, oraz jakie relacje z królową ma Meghan.

Nie da się ukryć, że na ten wywiad czekało wiele osób. Jednak uwadze fanów byłej już królewskiej pary nie uszła mała wpadka, którą zaliczyła prowadząca. Zwróciliście na to uwagę? Trzeba przyznać, że wyszło nawet zabawnie!

Zabawna wpadka prowadzącej

Oprah nie szczędziła Meghan i Harry’emu bardzo osobistych pytań. Dodajmy, że wywiad składał się z dwóch części. Najpierw z prowadzącą spotkała się sama Meghan Markle, a następnie do swojej ciężarnej żony dołączył książę Harry. To właśnie podczas momentu, kiedy zdradzili płeć drugiego potomka, Oprah dopytywała o termin porodu. Wówczas zadała Meghan zabawne pytanie, które rozbawiła ich samych:

„Kiedy masz termin?
– Latem
– Tego lata? „

Dodajmy, że Meghan jest już w zaawansowanej ciąży i do porody zostało naprawdę niewiele czasu.

Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że pomimo wielu wcześniejszych problemów Meghan i Harry, w końcu znaleźli swoje miejsce na ziemi. Jak podkreślił Harry w wywiadzie, teraz ma wszystko i jest szczęśliwy:

„Mieć synka a teraz córeczkę, czego można chcieć więcej? Mamy naszą rodzinę. Będzie nas czworo i nasze dwa psy”-dodał na zakończenie książę Harry.

Zobacz także: Jakie imię dla drugiego potomka wybierze Harry i Meghan?

Oglądaliście wywiad? Jak wrażenia?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry