Połącz się z nami

Zawadzka w bardzo wyciętym stroju kąpielowym! WOW!

Marcelina Zawadzka

Moda i uroda

Zawadzka w bardzo wyciętym stroju kąpielowym! WOW!

Sezon letni trwa pełną parą, a gwiazdy chętnie pokazują swoje ciała w skąpych strojach kąpielowych. Na profilu w mediach społecznościowych Marceliny Zawadzkiej pojawiły się zdjęcia w bardzo wyciętym stroju, który trzeba przyznać, mało co zasłania. Jednak z taką figurą nie ma się ona czego wstydzić! Zobaczcie, jak się prezentuje Zawadzka w bardzo wyciętym stroju kąpielowym!

Marcelina Zawadzka wypłynęła na szerokie wody polskiego show-biznesu, kiedy sięgnęła po koronę najpiękniejszej Polki. Tytuł Miss Polonia pomógł jej nie tylko stać się rozpoznawalną, ale dzięki temu propozycje zawodowe zaczęły sypać się jak z rękawa. Co więcej, Marcela reprezentowała nasz kraj podczas wyborów Miss Universe 2012 i jako pierwsza Polka od 1989 roku, zakwalifikowała się do czołowej szesnastki.

Marcela doskonale wiedziała, jak pokierować swoją karierą, żeby słuch o niej nie zaginął. Od 2013 roku pracuje jako prezenterka, a my widzieliśmy ją w takich programach jak: „Projektanci na start”, czy „Bake Off- Ale ciacho!”. Wiele osób zapewne pamięta Zawadzką, kiedy prowadziła show „The Voice of Poland” i wówczas otrzymała Telekamerę w kategorii „nadzieja telewizji”.

Od 2015 roku współprowadzi również „Pytanie na śniadanie”. Jak również wiadomo, pomimo afery, która miała miejsce w ostatnim czasie, Marcela prawdopodobnie nie zniknie z anteny śniadaniowego programu.

Zobaczcie: Marcelina Zawadzka wydała oświadczenie w sprawie afery podatkowej!

Media za każdym razem chętnie rozpisują się na temat zdjęć Marceliny, które udostępnia na swoim Instagramie. Tym razem pokazała tam zdjęcia w bardzo wyciętym stroju i musimy stwierdzić, że nie pierwszy raz rozgrzała internet do czerwoności! Zobaczcie!

Zawadzka w bardzo wyciętym stroju kąpielowym!

Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o nowych zdjęciach Marceli w neonowym bikini. Wówczas nasza Miss wypoczywała wraz z najbliższymi jej osobami w naszym kraju. Tym razem na jej InstaStories pojawiły się zdjęcia z ciepłych krajów i jak domniemamy, aktualnie Marcela przebywa w Grecji.

Zdjęciami w bardzo wyciętym, czarnym stroju pochwaliła się na Stories i musimy przyznać, że wygląda w nim fenomenalnie.

Nie dziwi nas wcale, że Marcela zdobyła tak wiele tytułów podczas swojej przygody z wyborami Miss. Można śmiało powiedzieć, że jest ona jedną z najpiękniejszych Polek, które możemy oglądać na ekranach naszych telewizorów. Liczymy również na więcej zdjęć Marceli!

Jak podoba Wam się strój, który ma na sobie Marcelina? Odważyłybyście się taki założyć?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry