Zawierucha został ojcem! Zdradził płeć i imię dziecka!

16 stycznia 2020
Przez: : J.J

Grzegorz Zawierucha – zwycięzca najnowszej, ósmej edycji kulinarnego programu “Master Chef” z ogromną dumą pochwalił się przyjściem na świat swojego kolejnego potomka! Fani nie szczędzą gratulacji w stronę szczęśliwego taty! Zawierucha został ojcem! Zdradził płeć i imię dziecka!

View this post on Instagram

A post shared by MasterChef TVN (@masterchef_tvn)

Grzegorz Zawierucha pochodzi z Kielc. Jego rodzinny dom pęka w szwach od rodzeństwa, bowiem jego rodzice od lat prowadzą dom dziecka! Grzegorz posiada czworo biologicznego rodzeństwa, a w domu jest ich wszystkich aż 24! Wśród licznego rodzeństwa Grzegorza można wychwycić jedną ze znajomych i bardzo popularnych osobistości – a jest nią aktor Rafał Zawierucha, popularny i bardzo utalentowany aktor, który zagrał niedawno w filmie Romana Polańskiego.

Grzegorz jest zwycięzcą ostatniej edycji popularnego programu kulinarnego “MasterChef”. Kucharz otrzymał główną nagrodę, czyli 100 tysięcy złotych oraz autorską książkę kucharskątytuł najlepszego kucharza w Polsce! TUTAJ możecie zobaczyć więcej informacji na temat Grzegorza oraz wyznanie pękającego z dumy brata Grzegorza – Rafała!

Zawierucha został ojcem! Zdradził płeć i imię dziecka!

Końcówka ubiegłego 2019 roku była dla Grzegorza szczególnie szczęśliwa! Oprócz wielkiego zwycięstwa w życiu zawodowym, dużo zmieniło się również w życiu prywatnym mężczyzny. Jak się okazuje Grzegorz został ojcem, czym sam chętnie pochwalił się za pomocą swojego profilu na Instagramie!

Grzegorz i jego żona Katarzyna doczekali się drugiego synka (pierwszy z nich ma już 8 lat!). Dumni rodzice nadali mu imię Marcel! Grzegorz opublikował zdjęcie stópki synka i wzruszający opis:

“Ten rok jest dla mnie i mojej rodziny wyjątkowy😍❤
Nasze szczęście na imię ma Marcel❤, a mojej radości nie opiszę słowami… 🥰👶👶👶
❤ Kocham Cię synku ❤
Witaj wśród nas🥰🥰🥰”

Fani zachwycili się zdjęciem dodanym przez Master Chefa i szczerymi słowami Grzegorza:

“Gratulacje! Witaj na świecie Maluszku!”

“Nic tylko pogratulować 🌟🎂”

“Gratulacje ! Ta mała stópka rozczula ….😍 😍”

O gratulacjach na forum nie zapomniał również brat Rafał!

Gratulujemy dumnym rodzicom! Życzymy, by rok 2020 był równie szczęśliwy co ubiegły!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej