Zawodnik Fame MMA po walce wieczoru trafił do szpitala! Zdradził, co mu dolega…

20 maja 2022
Przez: : KS

Zawodnik Fame MMA – Tomasz ,,Gimper’’ Działowy niedługo po walce, którą stoczył podczas gali Fame MMA 14 trafił do szpitala. Mężczyzna za pomocą swoich social mediów zdradził, co mu dolega. Zaapelował również do fanów, aby dbali o swoje zdrowie.

Tromba vs Gimper Fame MMA 14

Wszystko wskazywało na to, że emocje po gali Fame MMA 14 zaczęły powoli opadać. Jednakże, zawodnik, którego widzowie mieli okazję oglądać w walce wieczoru wyjawił, że wylądował w szpitalu.

Tomasz ,,Gimper’’ Działowy w main evencie zmierzył się z Mateuszem ,,Trombą’’ Trąbką. Nie da się ukryć, że członek ekipy Friza wygrał w naprawdę spektakularny sposób. Jednakże, pojedynek twórców internetowych mógł naprawdę podobać się widowni zgromadzonej w krakowskiej Tauron Arenie oraz przed odbiornikami.

Przypomnijmy, że Tromba zwyciężył w drugiej rundzie poprzez techniczny nokaut. Zawodnik, który zadebiutował w Fame MMA zapowiedział, że na pewno zobaczymy go jeszcze w oktagonie.

Zobacz także: Wyniki walk Fame MMA 14

Gimper w szpitalu

Jak się okazuje, obrażenia, które Gimper odniósł podczas walki okazały się na tyle poważne, że odczuł je już niedługo po ogłoszeniu wyniku. Tomasz Działowy wyjawił, że już wtedy nie był w stanie dojść do siebie.

Jakiś czas później, yotuber za pomocą swoich social medów poinformował, że ze względu na objawy, jakie odczuwał zdecydował, że zgłosi się do szpitala. Mianowicie, czuł wycieńczenie organizmu, towarzyszyły mu nudności i krwotoki z nosa.

Gimper w szpitalu
Po ciężkich przygotowaniach do Fame MMA, Gimper po walce trafił do szpitala

Diagnoza lekarzy była jasna. Zawodnik Fame MMA zbyt mocno obciążył organizm przygotowaniami do walki. W następstwie tego, będzie musiał w najbliższym czasie zregenerować się podczas pobytu w szpitalu.

Niestety, konsekwencje zdrowotne spowodowały, że Gimper i jego dziewczyna Sheeya muszą odwołać swoje plany. Para w ramach odpoczynku po okresie przygotowawczym miała udać się na długo wyczekiwane wakacje.

Oczywiście, życzymy Gimperowi dużo zdrowia i szybkiego powrotu do formy!

źródło: Instagram Gimpera

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej