Zawstydzona Wieniawa zasłania przystojnego modela podczas ponętnej sesji!

30 września 2020
Przez: : MC

Zawstydzona Julia Wieniawa zasłania przystojnego modela! Aktorka wystąpiła w programie “Top model” jako asystentka podczas sesji zdjęciowej. Marcin Tyszka opublikował zdjęcie Julii z przystojnym mężczyzną.

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w naszym kraju. Aktorka spełnia się nie tylko wcielając się w kolejne role. Jej starania możemy obserwować również w “Tańcu z gwiazdami”, a jej talent wokalny podziwiać słuchając kolejnych piosenek. Julia świetnie radzi sobie w show-biznesie, a jej kariera stale się rozwija. Największą popularność zdecydowanie przyniosła jej rola Pauli w serialu „Rodzinka.pl”. Julka jest także niezwykle aktywna w sieci, szczególnie na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje ponad 1,7 mln osób. Co więcej, w ostatnich dniach Julia miała swój debiut na deskach teatru. Wystąpiła w spektaklu pt. “Dom Lalki. Część 2″. Ponadto, jest właścicielką marki kosmetycznej – Jusee Cosmetics.

Trudno nie wspomnieć również o ostatnim zamieszaniu związanym z rzekomym partnerem Wieniawy. Warto wspomnieć, że Julia tworzyła niegdyś jeden z najpopularniejszych związków w polskim show-biznesie. Mowa tu o relacji z Antkiem Królikowskim. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, a aktorka niedługo później związała się z muzykiem Baronem. Ich relacja nie trwała długo, natomiast w ostatnich tygodniach do sieci wyciekły romantyczne zdjęcia aktorki w towarzystwie Nikodema Rozbickiego.

Zobacz także: Wieniawa komentuje związek z Nikodemem Rozbickim! Potwierdziła doniesienia?

Zawstydzona Wieniawa zasłania przystojnego modela podczas sesji

Sesja zdjęciowa bez ubrań to stały punkt programu “Top model”. W każdej edycji budzi niemałe emocje, a wielu uczestników musi zmierzyć się ze swoimi słabościami. Tym razem w roli “wsparcia”, do programu zaproszono Julię Wieniawę, która nie tylko bacznie przyglądała się sesji, ale również służyła cennymi radami. Co więcej, aktorka pozowała z modelami! Marcin Tyszka wykonujący zdjęcia dodał, że Julka świetnie sprawdziła się również w roli asystentki podczas sesji.

Fotograf dał internautom przedsmak kolejnego odcinka programu i na swoim profilu opublikował zdjęcie z sesji. Widzimy na nim, jak Julia zakrywa liściem przystojnego modela!

“OMG… nie wierzę” – skomentowała Julia Wieniawa.

A jak Wam podoba się odważne zdjęcie Julii i Dominica D’Angelica – uczestnika “Top model”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej