Połącz się z nami

„Zawsze warto”: wpadka grafika na plakacie serialu! Wieniawa skomentowała!

zawsze warto wpadka

News

„Zawsze warto”: wpadka grafika na plakacie serialu! Wieniawa skomentowała!

Zawsze warto to serial obyczajowy emitowany na Polsacie. Właśnie pojawił się plakat reklamujący nowy sezon, jednak Julia Wieniawa nie wygląda na nim naturalnie. Wpadka grafika została szybko zauważona przez internautów.

Fabuła Zawsze warto

Zawsze warto to polski serial obyczajowy emitowany na Polsacie. Co ciekawe, produkcja otrzymała Telekamerę w kategorii Serial. Produkcja cieszy się ogromną popularnością, a pierwsze dwa odcinki obejrzało średnio 887 tysięcy widzów! Jeżeli chodzi o obsadę, główne role należą do Julii Wieniawy, Katarzyny Zielińskiej oraz Weroniki Rosati.

Akcja w serialu rozpoczyna się od napadu na stację benzynową. To właśnie wtedy spotykają się: Marta, Dorota i Ada, czyli główne bohaterki. Każdy z kobiet obraca się w zupełnie innym towarzystwie i pochodzi z odmiennego środowiska. Gospodyni domowa, prawniczka będąca pod wpływem ojca i dziewczyna do towarzystwa walcząca o prawa do swoich dzieci to istna mieszanka wybuchowa. Życiowe trudności bohaterek sprawiają, że ich losy się spotykają.

Zobacz także: Wypadek Julii Wieniawy na planie Zawsze warto

Wpadka grafika na plakacie

Julia Wieniawa jest jedną z głównych postaci w serialu. Właśnie rozpoczęła się promocja nowego sezonu Zawsze warto, jednak internauci szybko zauważyli, że na plakacie coś jest nie tak. Sama Julia nie zauważyła niczego niepokojącego, dopóki nie przeczytała komentarzy internautów. Wstawiając zdjęcie napisała:

„Oj tak. WRACAMY! Pierwszy odcinek drugiego sezonu @zawszewartopolsat już 4 marca o 21:10 w @polsatofficial 🎥🔥”

W komentarzach bardzo szybko pojawiło się zamieszanie. Internauci napisali:

„Czekam na nowy sezon… Ręka jak od bobasa doklejona.”

„Julka uwielbiam cię, ale czemu masz taką dziwną rękę? Co zrobił ci ten fotograf?”

Rzeczywiście, grafik zajmujący się tworzeniem plakatu nie spisał się najlepiej. Ewidentnie widać, że ręka aktorki wygląda bardzo nienaturalnie, a dodatkowo jest zbyt mała. Po fali komentarzy związanych z tą wpadką, o sytuacji wypowiedziała się sama Wieniawa:

„Hahaha, rzeczywiście. Chyba musieli mi skurczyć rękę, żebyśmy się zmieściły”

Aktorka obróciła wszystko w żart i z dystansem skomentowała swój wygląd na plakacie.

Co sądzicie o nowym plakacie serialu Zawsze warto?

źródło: Instagram Juliawieniawa

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry