Połącz się z nami

Zborowska bez makijażu! Fani: „To jest prawdziwe kobiece piękno”

Moda i uroda

Zborowska bez makijażu! Fani: „To jest prawdziwe kobiece piękno”

Zosia Zborowska dołączyła do grona gwiazd, które pochwaliły się zdjęciem w naturalnej odsłonie. Jak aktorka prezentuje się bez grama makijażu? Musicie to zobaczyć! Zborowska bez makijażu! Fani: „To jest prawdziwe kobiece piękno”

Zborowska bez makijażu! Fani: „To jest prawdziwe kobiece piękno”

Zofia Zborowska to polska aktorka, która na szklanym ekranie zadebiutowała w serialu „Złoto dezerterów” już w roku 1998! Zofia ma na swoim koncie inne, liczne występy w polskich filmach i serialach m.in. w: „Miłość na wybiegu”, „Ojciec Mateusz”, „Słaba płeć?”, „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia” czy „Za marzenia”!

Mało kto wie, że Zosia Zborowska była potrójną mistrzynią Polski w stepowaniu, a ponadto pała ogromną miłością do sportu. Trenowała: balet, snowboard, pływanie, szermierkę, golfa i tenisa. W życiu prywatnym, w sierpniu ubiegłego roku, wzięła ślub z popularnym siatkarzem Andrzejem Wroną, z którym łączy ją prawdziwe uczucie i wspólne zainteresowania!

Zborowska bez makijażu! Fani: „To jest prawdziwe kobiece piękno”

Zofia bardzo aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Ten na Instagramie ogląda ogromna ilość internautów i fanów aktorki, bo aż 290 tysięcy! Dziś, aktorka dołączyła do grona gwiazd, które postanowiły pochwalić się swoim zdjęciem bez makijażu. (ostatnio informowaliśmy Was m.in. o Annie Nowak-Ibisz). Zosia podpisując zdjęcie przyznała, że woli siebie właśnie w takiej wersji:

„💜💯🙌🏻 #wspaniałyczas #piorunwrabarbach #wolejednakbezmakeupu”

Nie trudno nie zgodzić się z fanami, którzy wprost oszaleli na punkcie Zofii w naturalnej odsłonie. W komentarzach posypała się prawdziwa lawina komplementów w stronę naturalnego wyglądu aktorki:

„To jest prawdziwe kobiece piękno 💜 uwielbiam 🎀”

„Bez the Best… Naturalnie, świeżo, lekko. Pięknie 😍😍😍😍👍”

„to zdjęcie jest boskie ❤️ wyglądasz świetnie! 🌞”

„Pani Zosiu dzięki wielkie że w tym świecie pełnym klonów i plastik fantastik jest Pani mega naturalna i szczera.”

Co uważacie o Zosi Zborowskiej w wersji bez makijażu? Podoba się Wam w naturalnej odsłonie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry