Zborowska zdradziła płeć dziecka! Przyszła mama pokazała również efekty sesji brzuszkowej

17 maja 2021
Przez: : J.J

Zosia Zborowska już niedługo dołączy do grona świeżo upieczonych mam, które na świecie przywitają swoje pociechy. Choć od pewnego czasu można było czytać doniesienia na temat płci dziecka Zosia i Andrzeja, oni sami dopiero dziś ogłosili to w swoich mediach społecznościowych. Potwierdzili przypuszczenia? Przekonajcie się!

Zosia Zborowska ciąża

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Do grona świeżo upieczonych mam wciąż dołączają kolejne kobiety. Wieść o ciąży to ważna wiadomość, a gwiazdy coraz bardziej prześcigają się w pomysłach, w jaki sposób ogłosić, że na świat przyjdzie ich pociecha. Pomysły są różne – wywiady dla gazet, filmiki i zdjęcia w mediach społecznościowych oraz przekazywanie tych szczęśliwych wiadomości w programach śniadaniowych.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona słyną ze swojego poczucia humoru. Nic więc dziwnego, że małżeństwo postanowiło ogłosić, wieść o dziecku w niezwykle zabawny sposób, publikując w sieci rebus oznaczający, że niedługo na świat przyjdzie ich pierwsza pociecha.

Płeć dziecka Zborowskiej i Wrony

Małżeństwo do tej pory nie ujawniało płci swojego pierwszego dziecka. Niemniej jednak w ostatnim czasie w mediach społecznościowych zrobiło się bardzo głośno na ten temat. Wszystko to za sprawą zdjęcia Mai Bohosiewicz a dokładniej wpisu, w którym przypadkowo zdradziła płeć maleństwa Wrony i Zborowskiej. Mowa o emotikonie z buzią dziewczynki i butelką. Choć Maja wyszła obronną ręką na pytania internautów, wiele osób nie miało wątpliwości, że koleżanka Zborowskiej wygadała płeć dziecka.

Dziś nastał ten dzień, kiedy przyszli rodzice w końcu oficjalnie zdradzili płeć dziecka. Jak się okazuje, przypuszczenia potwierdziły się, a Zosia i Andrzej, w dniu urodzin aktorki przekazali, że niebawem zostaną rodzicami dziewczynki:

“To są zdecydowanie najbardziej spokojne urodziny w moim dotychczasowym żywocie 🥳🙈❤️ jestem przeszczęśliwa, zakochana, kochana, zdrowa i dokładnie w tym miejscu w którym chciałabym teraz w życiu być 🥺🙌🏼 34 brzmi całkiem fajnie 😜 @w_kracze 😘💖💖🕸 Yup…różowe tło nie jest tłem przypadkowym 😋 🎀
P.S. Właśnie się dowiedziałam, że dziś jest również Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii. Niech to kolorowe confetti ze zdjęcia symbolizuje moje poparcie dla całej społeczności LGBT 💖 LOVE IS LOVE Gajs 💁🏻‍♀️🥰”

Warto również zwrócić uwagę, na ciążową sesję fotograficzną, jaką pochwaliła się Zosia na swoim Instagramie:

“Nie czułam klimatu robienia sesji zdjęciowej z brzuszkiem, ale z drugiej strony wiedziałam, że mogę potem tego żałować (…)”

Obstawialiście, że Andrzej i Zosia zostaną rodzicami dziewczynki?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej