Zdjęcie ciężarnej Idy Nowakowskiej wywołało dziwne domysły! Przyszła mama odpowiedziała!

5 lutego 2021
Przez: : J.J

Ida Nowakowska, udostępniając jeden z najnowszych wpisów na swoim Instagramie nie sądziła zapewne, z jakimi domysłami będzie musiała się zmierzyć. Zobaczcie, co zarzuciła jej jedna z internautek i ekspresową odpowiedź Idy. Zdjęcie ciężarnej Idy Nowakowskiej wywołało dziwne domysły!

Baby boom w naszym kraju trwa w najlepsze. Tylko w tym roku na świecie swoje pociechy przywitały Monika Mrozowska, Ciocia Liestyle, żona Michała Wiśniewskiego oraz Ola Hamkało. Niedawno swój błogosławiony stan ogłosiły m.in. Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Włodarczyk oraz Ida Nowakowska.

Ciąża prezenterki programu śniadaniowego „Pytanie na śniadanie” wywołała prawdziwe poruszenie w mediach. Warto wspomnieć, jak wyglądało ogłoszenie przez tancerkę tej radosnej nowiny. Ida podczas prowadzenia jednego z odcinków, kiedy w studiu toczyła się rozmowa na temat oznajmiania przez gwiazdy informacji o ciąży, pokazała, jak sama by to zrobiła – oczywiście zdradzając swój błogosławiony stan. Po tej sytuacji Ida nie schodzi z ust fanów, którzy z wielką niecierpliwością oczekują szczęśliwego rozwiązania.

Niedawno Ida zdradziła, jakiej płci będzie ich maleństwo. O tym możecie więcej przeczytać tutaj: Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka. Potwierdziła przypuszczenia?

Innym razem informowaliśmy Was, jak ukochany tancerki – Jack zareagował na wieść o ciąży swojej żony. O tym natomiast tutaj: Jak zareagował mąż Idy na wiadomość o ciąży? Nowakowska nie kryje swojego szczęścia!

Zdjęcie ciężarnej Idy Nowakowskiej wywołało dziwne domysły! Przyszła mama odpowiedziała!

Choć przyszła mama jest bardzo szczęśliwa i widać, że ciąża zdecydowanie jej służy, Ida musi mierzyć się również z nieprzyjemnymi komentarzami.

Pod jednym z ostatnich wpisów, w których zapowiedziała swój udział w programie „Ale jazda”, jedna z internautek wytknęła jej zbyt płaski brzuch, jak na ten etap ciąży:

„To już 6 miesiąc ciąży ? To chyba brzuszek powinien być …🙄”

Ida nie zamierzała przejść obojętnie wobec tych domysłów, odpowiadając na komentarz internautki. Tancerka zaznaczyła, że program nagrywany był dużo wcześniej, a obecnie jej ciało prezentuje się zupełnie inaczej. Jak zwykle, odpowiedziała z wielką klasą, nie wchodząc w niepotrzebne dyskusje:

„hej hej odcinek był nagrywany wcześniej 😘
Teraz bym nawet się nie wcisnęła w te spodnie 🙈”

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/p/CK4skkhAYEY/

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej