Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka. Potwierdziła przypuszczenia?

1 lutego 2021
Przez: : J.J

Co bądź w sieci pojawiają się kolejne wiadomości dotyczące Idy Nowakowskiej. Jak powszechnie wiadomo, tancerka jest już w szóstym miesiącu ciąży i niedługo przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Ostatnio informowaliśmy Was o przypuszczeniach dotyczących płci maleństwa. Dziś prezenterka “PnŚ” potwierdziła, czy będzie to chłopczyk czy dziewczynka. Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka.

Parę dni temu kraj obiegła zaskakująca wiadomość – Ida Nowakowska wraz z mężem spodziewa się dziecka. Tancerka ogłosiła tę szczęśliwą nowinę w jednym z odcinków „Pytania na śniadanie”. Co ciekawsze Ida utrzymywała wieść o ciąży w tajemnicy przed mediami przez sześć miesięcy.

Od tego momentu Nowakowska nie schodzi z ust Polaków. My również informujemy Was o przyszłej mamie. Ida zdradziła niedawno swoje ciążowe zachcianki oraz przyznała, czy po porodzie zostanie w Polsce, czy wyjdzie z racji profesji swojego męża do Stanów Zjednoczonych.

Ciąża wyraźnie służy Idzie. Tancerka nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa. Ostatnio prezenterka „PnŚ” wykonała taniec na śniegu, co uwieczniła na nagraniu. Zobaczcie tutaj: Ciężarna Ida Nowakowska tańczy na śniegu. Ale wywija! Brzuch jej nie przeszkadza!

Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka. Potwierdziła przypuszczenia?

Do tej pory Ida i jej mąż Jack Herndon nie ogłosili czy przywitają na świecie synka czy córkę. Choć byłe już pewne przypuszczenia na ten temat, dziś okazuje się, że nie były one do końca prawdziwe.

Dziś media obiegła ważna informacja dla fanów tancerki – Ida w rozmowie z „Party” potwierdziła płeć dziecka. Jak się okazuje, będzie to chłopiec:

„Chyba możemy już zdradzić, że to będzie chłopiec! W tym samym czasie dzieci spodziewają się także moi przyjaciele. Na świat ma przyjść kilku chłopaków i dziewczynka. Mam nadzieję, że zostaną przyjaciółmi na całe życie”

Czekamy z wielką niecierpliwością, aż Ida zdradzi również imię swojego synka. Jak obstawiacie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej