Zdrada Pawła nie była jego jedyną? Na jaw wychodzą coraz bardziej zaskakujące szczegóły

27 stycznia 2021
Przez: : W.M.

W ostatnich godzinach fani pary z „Love Island” z pewnością nie mają powodów do radości. Monika i Paweł rozstali się, a powodem miała być niewierność Tyburskiego. Teraz ja jaw wychodzą kolejne zaskakujące szczegóły. Zdrada Pawła nie była jego jedyną?

Chociaż z pewnością mało kto się tego spodziewał, związek Moniki i Pawła należy już do przeszłości. Niewierny mężczyzna zdradził ukochaną, o czym zdruzgotana Monika poinformowała swoich obserwatorów. Okazuje się, że skok w bok może nie być jedynym, którego dopuścił się Paweł.

paweł
źródło: https://www.instagram.com/pablotybori/

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski byli uczestnikami pierwszej polskiej edycji „Love Island. Wyspa Miłości”. Chociaż między wyspiarzami nie od razu pojawiło się uczucie, hiszpańską willę opuścili jako para. Po powrocie do Polski Monika i Paweł postanowili kontynuować znajomość i wszystko wskazywało na to, że miłość między gwiazdami reality-show kwitnie z każdym dniem. Zakochani bardzo chętnie chwalili się w sieci wspólnymi zdjęciami i zapewniali internautów o wielkiej miłości, jaka ich połączyła. Co więcej, Paweł nagrał nawet dla ukochanej piosenkę, a nie tak dawno temu para zdecydowała się nawet na wspólne tatuaże.

paweł
źródło: https://www.instagram.com/pablotybori/

Zdrada Pawła nie była jego jedyną?

Dzisiejszego poranka na jaw wyszły zaskakujące informacje o związku Moniki i Pawła. Kozakiewicz udostępniła na swoim InstaStory srceeny wiadomości, w których Tyburski przyznał się, że ją zdradził i rozważa zakończenie relacji również z nią.

Chociaż Monika w krótkim czasie skasowała obciążające Pawła dowody, w sieci nic nie ginie. Zobacz: Paweł z „Love Island” zdradził Monikę. Wyciekły druzgocące wiadomości! 

paweł
źródło: https://www.instagram.com/pablotybori/

Zapłakany Paweł przyznał się, że dopuścił się zdrady, ale tłumaczył to tym, że było to ponad rok temu i bardzo żałuje. Tyburski przestrzegł swoich obserwatorów, żeby nie popełniali takich błędów i docenili to, co mają. Były uczestnik „Love Island” ze łzami w oczach przyznał, że wciąż kocha Monikę i była to prawdziwa miłość.

Internauci nie urywali swojego zaskoczenia. Zarówno pod zdjęciami Moniki, jak i Pawła roi się komentarzy, w których fani wyrażają ogromne wsparcie dla Moniki, nie szczędząc przykrych słów niewiernemu Pawłowi.

Jeden z komentarzy szczególnie zwrócił naszą uwagę, gdyż sugerować może, że skok w bok Pawła, którym żyją media, nie był jego jedynym. Niedługo po powrocie z hiszpańskiej willi programowa koleżanka Moniki i Pawła Ada Śledź zarzuciła Tyburskiego, że zdradził Monikę z Agą Boryń. Jeden z internautów przypomniał ten niechlubny fakt.

zdrada pawła
źródło: https://www.instagram.com/moniakej/

Myślicie, że Paweł będzie w stanie naprawić błędy i odzyska Monikę?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz