Zdrójkowski i reszta skomentowali plotki o odrzuceniu Gąsiewskiej! Jaka jest prawda?

4 stycznia 2022
Przez: : M.S.

Media sugerowały, że podczas imprezy sylwestrowej w Polsacie panowała niezręczna sytuacja wśród prowadzących spowodowana rozstaniem Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej. Jak się jednak okazuje wszystkie te doniesienia mijają się z prawdą. W tej sprawie głos zabrał były partner młodej prezenterki oraz także pozostali gospodarze Sylwestra w Polsacie. Adam Zdrójkowski broni Gąsiewskiej!

Rozstanie Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska przez wiele lat tworzyli szczęśliwą parę. Młodzi aktorzy lepiej poznali się na planie serialu Rodzinka.pl i od tego ich związek stał się jednym z najpopularniejszych w polskim show- biznesie.

Chociaż o kryzysie pary media spekulowały wielokrotnie, zakochani wciąż dementowali te plotki i zapewniali, że nadal łączy ich gorące uczucie. Dopiero po finale Tańca z Gwiazdami 12, aktorka została przyłapana przez paparazzi w objęciach tancerza Jakuba Lipowskiego. Po tej sytuacji, Zdrójkowski potwierdził rozstanie ze swoją partnerką, a niedługo po tym również Gąsiewska przyznała, że jej związek z aktorem należy już do przeszłości.

Adam bardzo przeżył rozstanie z ukochaną, jednak miał ogromne wsparcie przyjaciół. Media spekulowały, że osoby pracujące ze Zdrójkowskim i Gąsiewską odwróciły się od aktorki. Po zamieszczonych filmikach ze wspólnej imprezy gospodarzy sylwestrowego wieczoru, mówiono, że reszta ekipy odwróciła się od młodej prezenterki.

Zdrójkowski broni Gąsiewskiej

Jak się okazuje, wszystko to co przekazywały media mają niewiele wspólnego z prawdą. Do sytuacji zdecydował się odnieść sam Adam Zdrójkowski udostępniając relację Krzysztofa Ibisza, który zaprzeczył, że Wiktoria była źle traktowana podczas prób i imprezy sylwestrowej.

Odnosząc się do artykułu Pudelka, chcę wam powiedzieć, że nie jest prawdą jakoby ekipa prowadzących i produkcji Polsatu odnosiła się z jakąkolwiek niechęcią do Wiktorii Gąsiewskiej. Relacje Wiktorii i Adama są tylko ich sprawą, a nie naszą. Wszyscy szanujemy zarówno Wiktorię, jak i Adama, i lubimy z nimi pracować” – napisał Ibisz na InstaStory.

Doniesieniom mediów zaprzeczyła także Marcelina Zawadzka, która zapewniła, że nikt nie uważał, że Wiktorii nie powinno być na planie sylwestra. Dodała, że Gąsiewska jest świetną prowadzącą, a jej nieobecność z pozostałymi gospodarzami wynikała z prób, które odbywały się w innym czasie.

Karolina Gilon była bardzo zaskoczona pytaniem reportera o to, czy Wiktoria została odrzucona przez resztę ekipy Polsatu:

What?! Co za ploty, już niektórzy szukają jakiejś dziury w całym. Na innym portalu był wpis, że Wiktoria sama siedziała… była odrzucona. Absolutnie nie, nie było takiej sytuacji! Wiadomo, że oni z Adamem się rozstali, ale była taka sytuacja, że jak nagrywaliśmy „storiski” podczas wspólnego lunchu to Wiktorii jeszcze nie było, bo się spóźniła. Odłożyliśmy telefony, skupiliśmy się na jedzeniu i wtedy dołączyła Wiktoria, tylko tego już nikt nie nagrywał. I wyszło, że jest odrzucona” – powiedziała zaskoczona Gilon w rozmowie z Pomponikiem.

Najwyraźniej wcześniejsze doniesienia mediów były nieco przekolorowane. Wierzycie w to?

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Wiktorią, jedna do tej pory nie otrzymaliśmy komentarza.

Źródło: Instagram Adama Zdrójkowskiego/ Wiktorii Gąsiewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej