Adam Zdrójkowski źle zniósł rozstanie z Gąsiewską. Na jaw wyciekły nieznane fakty…

10 listopada 2021
Przez: : W.M.

Już w najbliższy piątek widzowie zobaczyć będą mogli finał programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Agnieszka Hekiert w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jak Adam Zdrójkowski, radził sobie po rozstaniu z Gąsiewską. Nie było łatwo.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15

12 listopada widzów stacji Polsat czekać będą ogromne emocje. To właśnie wtedy odbędzie się wielki finał 15. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak wiadomo, w ostatnim odcinku najnowszego sezonu muzycznego show zmierzy się ze sobą czworo uczestników, którzy dotychczas zgromadzili najwięcej punktów – Kasia Łaska, Basia Kurdej-Szatan, Adam Zdrójkowski oraz Robert Janowski.

O tym, kto zostanie zwycięzcą, oficjalnie widzowie dowiedzą się dopiero z ostatniego odcinka TTBZ, ale kilka dni wcześniej podczas rozmowy live z finalistami doszło do wpadki. W pewnym momencie w kadrze, na którym widać było Roberta Janowskiego, internauci dostrzec mogli statuetkę Złotej Twarzy. Czy faktycznie główna nagroda frafiła do Roberta? Tego dowiemy się już w najbliższy piątek.

Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską

Jednym z finalistów nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest także Adam Zdrójkowski. W trakcie edycji programu okazało się, że poza wyczerpującymi przygotowaniami do odcinków, młody aktor zmagał się także z problemami sercowymi.

Zobacz także: To już koniec związku Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego.

Okazuje się, że Adam ciężko zniósł rozstanie z Wiktorią. Agnieszka Hekiert w rozmowie z Pomponik.pl przyznała, że aktor nie mógł pogodzić się z całą sytuacją.

„Czułam wrażliwość ogromną, czułam, że on nie może się pogodzić z tą sytuacją. Ma duże serce, które gdzieś tam dostało trochę, dlatego było mu ciężko. Ani nie spał, ani nie jadł.

Hekiert zdradziła, że mimo zawodu miłosnego, Zdrójkowski podszedł bardzo profesjonalnie do swojego udziału w TTBZ i starał się oddzielić życie sercowe od pracy.

„On jest bardzo profesjonalny, więc się zbierał i ćwiczył. Nie było wyjścia. Mówiliśmy sobie, słuchaj stary, to jest twoja praca i oddziel dwie rzeczy i będzie ci wtedy łatwiej. – dodała Hekiert w rozmowie z Pomponik.pl

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się

Spodziewaliście się, że Zdrójkowski tak źle zniósł rozstanie z partnerką?

źródło: Pomponik.pl/Instagram Adam Zdrójkowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej