Żebrowski wraca do “Na dobre i na złe”. To świetna wiadomość dla fanów Falkowicza!

21 stycznia 2021
Przez: : P.Z.

Żebrowski rzeczywiście wraca do serialu TVP 2- Na dobre i na złe. Już niebawem zatem widzowie zobaczą na ekranach ponownie tak lubianego przez wielu doktora Andrzeja Falkowicza. Sprawdźcie, jak potoczy się wątek z jego udziałem.

Ulubiony serial wielu Polaków

Na dobre i na złe to serial, który na antenie gości już ponad dwadzieścia lat, a dodatkowo od emisji pierwszego odcinka jest kręcony nieprzerwanie. Faktycznie od 7 listopada 1999 na antenie TVP 2 raz w tygodniu widzowie mogą śledzić serial o tematyce medyczno-obyczajowej, który przedstawia losy personelu i pacjentów szpitala w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku Leśna Góra.

Początkowo akcja serialu skupiona była wokół postaci trójki lekarzy, którzy poznali się na studiach i ponownie spotkali w pracy, właśnie w Leśnej Górze. W postaci przyjaciół ze studiów wcielali się Małgorzata Foremniak (Zosia Stankiewicz), Artur Żmijewski (Jakub Burski), a także Krzysztof Pieczyński (Brunon Walicki). Z czasem losy tych bohaterów zaczęły rozwijać się równocześnie z perypetiami innych postaci – pacjentów, lekarzy i personelu. Wśród postaci pojawiali się również inni lekarze, których wątki były rozwijane.

Tak oto pojawiła się również w Leśnej Górze postać profesora i chirurga Andrzeja Falkowicza. Od 2011 roku w postać tę wciela się Michał Żebrowski. Trzeba przyznać, że odgrywany przez niego pewny siebie i skrywający uczucia “Falko”, zyskał wielu fanów.

Żebrowski rzeczywiście wraca do serialu TVP 2
Michał Żebrowski jako doktor Andrzej Falkowicz.

Zobacz także: Ilona Ostrowaska żegna się z Na Dobre i Na Złe.

Jakiś czas temu postać Andrzeja Falkowicza zniknęła z ekranów, wyjechał on bowiem zgodnie ze scenariuszem za granicę. Spowodowane to było najprawdopodobniej tym, że Michał Żebrowski chciał się poświęcić sprawom prywatnym.

Niedawno jednak postanowił wrócić do gry w serialu i o tym informowaliśmy już w sierpniu. Teraz jednak już wiemy, kiedy zobaczymy ponownie Falkowicza na ekranie.

Żebrowski wraca do serialu TVP

Falkowicz pojawi się w 795 odcinku Na dobre i na złe, który widzowie będą mogli zobaczyć w najbliższą środę. Profesor wróci w końcu do Polski i trafi na kwarantannę do hotelu. Pozna tam Iwonę, śpiewaczkę operową, która jest w zaawansowanej ciąży i nagle zaczyna rodzić.

Informacja o powrocie “Falko” z pewnością usatysfakcjonuje fanów Michała Żebrowskiego i jego postaci. Na Instagramie nie raz wyrażali oni swoją opinię o jego braku w serialu:

“Jeśli niebawem nie wróci Falkowicz to rzucę ten serial! A oglądam regularnie od pierwszego odcinka. Jeszcze, na szczęście, jest Matyldzia, moja druga ulubiona postać.”

“Brakuje w serialu Falko”

Brakuje dr Falkowicza :)”

Odcinek 795 Na dobre i na złe, w którym ponownie zobaczymy doktora Falkowicza już w najbliższą środę 27.01.2021 o godz. 20.55 w TVP 2.

Źródło: Instagram Na Dobre i Na Złe, Instagram Michał Żebrowski.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz