Zespół Go_A: [piosenki, Eurowizja, The Voice of Poland, Instagram]

20 listopada 2021
Przez: : KS

Zespół Go_A to zespół muzyczny z Ukrainy, choć na pewno słyszeli o nim także polscy słuchacze. Okazuje się, że zaprezentują się również podczas jednego z odcinków na żywo programu The Voice of Poland. Zanim jednak to się wydarzy, sprawdźmy, co wiadomo na ich temat!

Go_A: piosenki

W skład zespołu, którego pomysł na założenie padł jeszcze w 2011 roku wchodzą: Kateryna Pawlenko, Taras Szewczenko, Igor Didenczuk oraz Iwan Hryhoriak. To ukraińska grupa muzyczna najbardziej skupiająca się na gatunku folk rock i folktronica.

Do tej pory, na rynku muzycznym ukazał się jeden album ukraińskiego zespołu. W 2016 roku pojawiła się ich płyta zatytułowana Idy na zwuk. Za najbardziej popularne utwory Go_A na pewno należy uznać piosenki: Sołowej oraz Szum.

Na swoi koncie mają również świąteczny duet z Katją Chilli, który powstał w 2017 roku.

Okazuje się, że ukraińscy artyści zagoszczą niebawem w Polsce. Mianowicie, ich występ będą mieli okazję obejrzeć wszyscy widzowie programu The Voice of Poland. Już 20 listopada 2021 roku wystąpią w odcinku na żywo.

Go_A The Voice of Poland
Zespół Go_A

Zobacz także: Co wiemy o Paulinie Gołębiowskiej z The Voice of Poland?

Go_A: Eurowizja

Polscy słuchacze, a także fani konkursu Eurowizji mogą kojarzyć grupę także stamtąd. Mianowicie, zespół był wybrany by reprezentować Ukrainę podczas tego muzycznego święta już dwukrotnie. Jednakże, że względu na panującą na całym świecie pandemię, w zeszłym roku konkurs nie doszedł do skutku.

Mimo to, zespół po raz kolejny wybrano, aby reprezentował niebiesko-żółte barwy ponownie za rok. Ostatecznie, na Konkursie Piosenki Eurowizji 2021 Go_A zakwalifikowali się nawet do samego finału. W sumie, po zasumowaniu głosowanie telewidzów oraz jurorów, muzycy zajęli 5. miejsce.

Go_A: Instagram

Ukraiński zespół możemy znaleźć także na Instagramie. Muzycy, swój profil prowadzą pod nazwą @go_a_band. Na chwilę obecną, ich aktywność śledzi tam ponad 153 tysiące użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej