Zespół Łzy wraca z nową wokalistką! Paulina Titkin w nowej wersji „Agnieszki” brzmi jak Ania Wyszkoni! [WIDEO]

17 listopada 2021
Przez: : M.J

Jest to bez wątpienia dobra wiadomość dla fanów zespołu Łzy. Grupa, która lata temu cieszyła się ogromną popularnością zamierza powtórzyć ten sukces z nową wokalistką u boku. Co więcej, Paulina Titkin w nowej wersji utworu Agnieszka ma głos łudząco podobny do byłej wokalistki Ani Wyszkoni. Posłuchajcie!

Łzy bez Ani Wyszkoni

Choć czasy, kiedy Ania Wyszkoni wraz z zespołem Łzy występowała na scenach w całej Polsce już dawno za nami, to nie da się ukryć, że nadal jej imię i nazwisko łączone jest z tą grupą. Wyszkoni była wokalistką zespołu od samego początku, czyli od 1996 roku. W listopadzie 2010 roku piosenkarka poinformowała o zakończeniu współpracy z Łzami, tłumacząc swoją decyzję chęcią rozwoju solowej kariery.

Zobacz także: Ania Wyszkoni została prowadzącą program stacji Polsat! Gdzie ją zobaczymy?

Od tamtej pory wśród członków zespołu niejednokrotnie dochodziło do publicznych oskarżeń. Niemniej jednak Wyszkoni od jakiegoś już czasu niechętnie wypowiada się na tematy związane z przeszłością. Dodajmy, że w tym momencie do grypy należą: Adam Konkol, Szymon Błoch, Piotr Malinowski, Jakub Kaczyński oraz nowa wokalistka Paulina Titkin. Co wiadomo na temat młodej piosenkarki?

Kim jest Paulina Titkin?

Paulina to 25-latka, która na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie jest nauczycielką i uczy dzieci edukacji przedszkolnej. Pochodzi z Kielc. To właśnie tam jako dziecko stawiała swoje pierwsze kroki na scenie, a muzyka w życiu towarzyszy jej od małego.

Paulina Titkin i zespół Łzy.
Paulina Titkin z zespołem Łzy.

Paulina dostała propozycję dołączenia do zespołu Łzy i od razu z niej skorzystała. Co więcej, w sieci właśnie pojawiła się kontynuacja legendarnego już utworu Agnieszka, w którym głos Pauliny jest bardzo podobny do wokalu Ani Wyszkoni.

Agnieszka 2.0 Była mroźna zima

W sieci pojawiła się piosenka, która jest kontynuacją jednego z najbardziej znanych utworów grupy Łzy Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka. Utwór ma tą samą melodię, jednak zmieniły się słowa. Uwagę zwraca również głos nowej wokalistki Pauliny Titkin. Piosenka w kilka dni zebrała niemal milion wyświetleń na YouTubie. Coś nam podpowiada, że może być to hit nadchodzącej zimy. Posłuchajcie.

Jak Wam się podoba nowa wokalistka?

Źródło: YouTube / Instagram Pauliny Titkin

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz