Połącz się z nami

#zielinachallenge ! Kazadi kiedyś ,a dziś! Duża dawka śmiechu!

Moda i uroda

#zielinachallenge ! Kazadi kiedyś ,a dziś! Duża dawka śmiechu!

Katarzyna Zielińska zapoczątkowała prawdziwy szał w mediach! Rzuciła wyzwanie internautom i celebrytom i nie musiała dłużej czekać bowiem w sieci roi się już od metamorfoz, które doprowadzają do łez! Do grona ludzi z wielkim dystansem do siebie dołączyła Patricia Kazadi! Musicie to zobaczyć! #zielinachallenge ! Kazadi kiedyś ,a dziś!

View this post on Instagram

XO XO #gossipgirl ? ✨

A post shared by ??Patricia Kazadi (@kazadi_official) on

Pewien czas temu informowaliśmy Was o kolejnym razie kiedy Zielińska śmiała się ze swojego wyglądu. Dodając kolaż dwóch zdjęć rozwaliła internautów na przysłowiowe łopatki. Nowa fotografia przedstawiała naturalną i pełną klasy aktorkę, natomiast stare zdjęcie potwierdzało, że Katarzyna była wówczas ofiarą mody – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Pełna dystansu do siebie Zielińska rzuciła challenge:

„Rzucam wyzwanie. Kto mnie przebije? Kto ma odwagę? #challenge nie tylko dla koleżanek i kolegów z szołbizu? Wrzucajcie i oznaczajcie. Czuję, że będzie na co popatrzeć???
#brave #challenge #makeup #women #men #showbiz #people”

Dziś, na Instagramie roi się od metamorfoz gwiazd! Wielu celebrytów podłapało temat i z wielkim zaangażowaniem wrzucają swoje stare, jak i nowe fotografie. Informowaliśmy Was już o kilku celebrytach, którzy przyjęli wyzwanie, a mianowicie o Agacie Młynarskiej, Kayah oraz Pirógu! O tym możecie przeczytać TUTAJ i TUTAJ!#

#zielinachallenge ! Kazadi kiedyś ,a dziś!

Kolejną z gwiazd, która również postanowiła podzielić się z fanami dawnym zdjęciem jest Patricia Kazadi! Co ciekawsze, w odróżnieniu od swoich poprzedniczek przyznała, że ciężko było wybrać jej tą jedną fotografią, gdyż na internecie roi się od jej nieudanych zdjęć.

View this post on Instagram

?

A post shared by ??Patricia Kazadi (@kazadi_official) on

„Droga Zielinko, przemierzając internetowe otchłanie w poszukiwaniu fotografii godnej #ZIELINACHALLENGE natknęłam się na tyle „perełek”, że ciężko było wybrać” 

Gwiazda stwierdziła, że jej poprzedni wygląd był połączeniem Twiggy i Marylina Mansona:

„Ostateczny pojedynek pomiędzy pełnią koloru – w samej tej kategorii z czasów naszego wspólnego JOŚ- a miałam całą galerię – wygrał look na własną jakże udaną interpretację… czego? Nie wiem.. ciężko zgadnąć.. może Twiggy i Marylina Mansona? Całości dopełnia groźna mina mająca przekonać nas o mojej drapieźności. Mam nadzieję, że Ci się spodoba?”

Na koniec przyznała, że jej również zdarzało się być ofiarą mody i popełniać kosmetyczne gafy:

„Zaczynam podejrzewać, że byłam żywą inspiracją dla Sylwestrowego makijażu.. ?? Na dokładkę w gratisie mam dla Ciebie – opcja podkład 3 tony za jasny oraz podkład 3 tony za ciemny. Do wyboru do koloru. ? jakby to powiedział Filip Chajzer – na wanilię i na nutellę. ✨ miłego weekendu Kochani ??✨ „

#zielinachallenge ! Kazadi kiedyś ,a dziś!

A Wy jak uważacie, kto z celebrytów przeszedł największą metamorfozę i wygrywa challenge?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry