Połącz się z nami

Ziętek i Żyła pojechali na wspólny wyjazd do SPA! Udostępnili romantyczne fotografie

Ziętek i Żyła na wspólnych zdjęciach

Z życia gwiazd

Ziętek i Żyła pojechali na wspólny wyjazd do SPA! Udostępnili romantyczne fotografie

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą jedną z najpopularniejszych par w świecie polskiego show-biznesu. Co ciekawsze, wszyscy o nich mówią, choć para nigdy oficjalnie nie ogłosiła, że jest razem, a na ich profilach w mediach społecznościowych na próżno szukać wspólnych fotografii. To jednak powoli się zmienia. Zobaczcie, pierwsze wspólne ujęcia Marceli i Piotra!

Związek Żyły i Ziętek

Związek Marceliny Ziętek – aktorki znanej powszechnie z serialu 19+ i polskiego skoczka Piotra Żyły był wielkim zaskoczeniem w polskim show-biznesie. Ich związek wyszedł na światło dzienne ponad rok temu i w dalszym ciągu wzbudza zainteresowanie mediów. Wszystko to za sprawą braku ich wspólnych zdjęć. Zarówno Marcelina, jak i Piotr nadal nie publikują wspólnych fotografii w mediach społecznościowych i nie afiszują się łączącym ich uczuciem.

Zobacz także: Marcelina pokazała prezent, który dostała od Piotra. Co za romantyk!

View this post on Instagram

A post shared by MARCELINA ZIĘTEK (@marceepan)

Warto również pamiętać o medialnym konflikcie między byłą żoną skoczka a jego obecną partnerką. Między kobietami doszło do wielkiego nieporozumienia, które swoje zakończenie może mieć w sądzie.

Zdjęcia ze wspólnego wyjazdu

Marcelina i Piotr bardzo chronią swojego życia uczuciowego. Choć bystrzy internauci dopatrywali się już niejednokrotnie szczegółów, które potwierdzają ich związek, oni sami nigdy nie opublikowali w sieci zdjęć ani nagrań, na których są razem. To jednak powoli się zmienia. Na profilu aktorki pojawiły się wspólne zdjęcia z ukochanym. Para wybrała się do SPA, gdzie spędziła romantycznie czas. Marcelina udostępniła na swoim Instagramie serię zdjęć z wyjazdu, na których widać, że świetnie się bawili. W dalszym ciągu nie widzimy jednak twarzy Piotra.

Marcelina Ziętek dodała zdjęcia z ukochanym
Piotr i Marcelina w SPA w Wiśle
Pierwsze, wspólne zdjęcia Ziętek i Żyły
Marcelina i Piotr na wspólnym wyjeździe

Internautom spodobały się wspólne zdjęcia Marceli i Piotra, niemniej jednak wielu z nich nie może zrozumieć, dlaczego para nadal ukrywa swój związek i nie pokaże się oficjalnie. To tylko niektóre z licznych komentarzy:

„Wstydliwy ten Piotruś @piotr_zyla_official 😂”

„Po co takie chowanie się, każdy i tak wie że to @piotr_zyla_official Żyła”

„Czemu się ciągle ukrywacie?”

Myślicie, że Piotr i Marcelina w końcu pochwalą się wspólnymi fotkami?

Źródło: Instagram Marceliny Ziętek

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry