Połącz się z nami

Marcelina Ziętek dostała wyjątkowy prezent. Piotr się postarał!

Marcelina Ziętek pochwaliła się prezentem od Piotra Żyły

Z życia gwiazd

Marcelina Ziętek dostała wyjątkowy prezent. Piotr się postarał!

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła tworzą jeden z najpopularniejszych związków w świecie polskiego show-biznesu. Dziś Marcelina pochwaliła się na swoim InstaStory zdjęciem prezentu, jaki dostała zapewne od swojego ukochanego. Musicie to zobaczyć!

Życie zawodowe Marceliny Ziętek

Kariera Marceliny Ziętek rozpoczęła się w momencie wystąpienia w serialach paradokumentalnych emitowanych w stacji TVN – mowa o serialu Szkoła oraz 19+. Marcelina ma również na swoim koncie doświadczenia w modelingu. Zdobyła kilka tytułów Miss. Największą popularność i rozgłos zyskała jednak wiążąc się ze skoczkiem narciarskim – Piotrem Żyłą.

Zobacz także: Marcelina Ziętek na odważnym zdjęciu. WOW!

View this post on Instagram

A post shared by MARCELINA ZIĘTEK (@marceepan)

Partner Marceliny

Marcelina i Piotr są jedną z najpopularniejszych par w świecie show-biznesu, która jednocześnie wzbudza największe zainteresowanie mediów. Początkowo na próżno było szukać wspólnych zdjęć Marceli i Piotra w mediach społecznościowych. Po czasie jednak internauci dopatrzyli się wielu szczegółów dotyczących ich relacji. Pomimo tego, że skoczka i aktorkę dzieli spora różnica wieku, bo aż 11 lat, świetnie się dogadują.

Należy wspomnieć również o napiętej atmosferze między Marceliną i Piotrem a byłą żoną skoczka – Justyną. Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Marcela i Justyna, najprawdopodobniej spotkają się w sądzie.

Wyjątkowy prezent

Marcelina Ziętek prowadzi z wielkim zaangażowaniem swój profil w mediach społecznościowych. Znajdziecie ją na Instagramie pod nazwą @marceepan. Profil aktorki śledzi ponad 80 tysięcy fanów. Marcelina oprócz zdjęć chętnie zamieszcza również na swoim InstaStory relacje. Najnowszą z nich podzieliła się w dniu dzisiejszym.

Na relacji ukochana Żyły pokazała bukiet czerwonych róż. Choć nie zdradziła, od kogo je otrzymała, internauci zapewne nie mają złudzeń, że jest to prezent od jej ukochanego – Piotra Żyły. Czy para świętuje dziś ważny dzień? A może Piotr obdarował swoją partnerkę kwiatami bez okazji? Musicie przyznać, ma gest!

Wyjątkowy prezent Marceliny Ziętek

Jak podoba się Wam prezent Marceliny? Myślicie, że związek Marceli i Piotra wejdzie niebawem na kolejny etap?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry