Złota Piłka 2022: Anna Lewandowska przyćmiła wszystkich! Pokazała zdjęcia zza kulis

18 października 2022
Przez: : M.J

Anna i Robert Lewandowscy 17 października pojawili się w Paryżu na czerwonym dywanie podczas gali Złotej Piłki. Dumnie zaprezentowali się przed obiektywami fotoreporterów i nie da się ukryć, że to piękna małżonka piłkarza skradła całe show. Niedługo później trenerka pokazała zdjęcia zza kulis. Wyglądała obłędnie.

Złota Piłka 2022

Po raz kolejny poznaliśmy zwycięzcę Złotej Piłki, którym tym razem został Karim Benzema. Choć polski napastnik nie otrzymał wymarzonej nagrody, to w jego ręce i tak powędrowała nagroda dla najlepszego strzelca w sezonie 2021/2022 imienia Gerda Müllera. Dodajmy, że statuetkę wręczyły Lewandowskiemu córka i żona znakomitego niemieckiego piłkarza.

Ostatecznie w głównej klasyfikacji polski napastnik uplasował się na czwartym miejscu. Przypomnijmy, że w zeszłym roku Robert Lewandowski otrzymał nagrodę dla najlepszego napastnika i również musiał uznać wyższość innego piłkarza.

ZOBACZ TAKŻE: Złota Piłka 2021: Lewandowska olśniła stylizacją od Dolce&Gabbana. Klasa i styl!

Lewandowscy na gali Złotej Piłki 2022

Lewandowscy w Paryżu zdecydowanie zwracali na siebie uwagę fotoreporterów, a w szczególności kreacja Anny Lewandowskiej. Tym razem trenerka postawiła na kreację z domu mody Dolce&Gabbana. Czerwona suknia doskonale podkreśliła idealną sylwetkę trenerki, od której ciężko było oderwać wzrok. Do tego zdecydowała się na upięte włosy i mocny makijaż, którego głównym elementem były krwistoczerwone usta. Całość dopełniła elegancką biżuterią, a na uszach trenerki lśniły diamentowe kolczyki.

ZOBACZ TAKŻE: Złota żyła Lewandowskiego! Nie uwierzycie na czym zarabia grube pieniądze!

Robert postawił na szyk i klasę. Zaprezentował się w smokingu od tego samego domu mody, co jego żona. Jak donoszą media, za taki zestaw przyjdzie nam zapłacić niemal 14 tysięcy złotych.

Niedługo po oficjalnej uroczystości na profilu Ani Lewandowskiej pojawiły się zdjęcia zza kulis. Jak również podkreśliła, jest dumna ze swojego męża i jego osiągnięć.

“Jestem z Ciebie taka dumna kochanie❤️”- napisała.

Musimy przyznać, że Lewandowscy prezentowali się w Paryżu bardzo stylowo!

Też tak uważacie?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej